JAN NOWAK model EDMUND 900x1850x400 biurowa przeszklona szafa metalowa na akta z szufladami antracytowo-biała

1 047,00 zł
Brak w magazynie
Wybierz kolor
Wysokość
185 cm
Szerokość
90 cm
Głębokość
40 cm
Waga
45 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Pomieści do
48 segregatorów
Zamek na klucz ryglowany w
2 punktach
Udźwig półki do
50 kg
Kolor
Antracytowo-biały


SZAFA Z SZUFLADAMI EDMUND– ANTRACYTOWO-BIAŁA

 • Gwarancja aż 6 lat!
 • Spełnia wymagania RODO 2018
 • Posiada atest PZH
 • Stabilna budowa
 • Gruba stal 0,6 mm
 • Pojemność: około 48 segregatorów
 • W zestawie regulowane, przestawne półki
 • Udźwig każdej półki aż do 50 kg
 • Szafa dostarczana w częściach
 • Łatwy montaż, dołączona instrukcja
 • Wystawiamy faktury VAT
Praktyczne bezpieczeństwo.
Metalowa szafa z szufladami, witryną oraz półkami to z pewnością jedno z najlepszych rozwiązań dla każdej przestrzeni biurowej. Wytrzymała konstrukcja, modułowy charakter oraz multifunkcjonalność sprawiają, że ta powierzchnia do przechowywania dokumentów w Twoim biurze to nowy wymiar organizacji pracy.

SZAFA Z SZUFLADAMI – WIELOZADANIOWOŚĆ

Ten model szafy z szufladami to połączenie, aż trzech sposobów przechowywania. Przeszklona gablota w górnej części oraz półki w dolnej części, oddzielone dwiema szufladami zamykanymi na klucz to wielozadaniowy pomocnik w Twoim biurze. Witryna w górnej części pozwala na przejrzystą archiwizację dokumentów w segregatorach oraz teczkach. Dwuskrzydłowe drzwi gwarantują łatwy dostęp do wszystkich półek, a solidny zamek z kluczem – zapewnia bezpieczeństwo. W dwóch, wygodnych szufladach bez problemu pomieścisz wszystkie materiały biurowe. Praktyczne uchwyty oraz dwa niezależne zamki to kolejne atuty. W dolnej części szafy znajduje się jedna, wytrzymała półka, którą możesz dowolnie regulować co 25 mm – masz więc pewność, że wnętrze szafy dopasujesz do bieżących potrzeb. W tej części szafy bezpiecznie przechowasz szczególnie ważną dokumentację oraz drobne sprzęty biurowe takie jak terminale, kasy fiskalne czy kasetki na pieniądze. Do tej części szafy również dołączamy komplet kluczy. Nasza szafa metalowa posiada otwory na tylnej i bocznej ścianie, które umożliwiają przymocowanie jej do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Otwory w górnej części szafy pozwalają bezpiecznie przymocować nadstawkę.

Waga (wraz z opakowaniem): 45 kg
Udźwig półek: do 50 kg (każda)
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 185 cm
Głębokość: 40 cm

SZAFA Z SZUFLADAMI – ZASTOSOWANIE

Modułowy charakter, wielozadaniowość, bezpieczeństwo oraz solidna konstrukcja sprawiają, że ten model szafy możesz wykorzystać w:
- gabinetach;
- urzędach;
- budynkach administracyjnych i spółdzielniach;
- archiwach;
- szkołach;
- firmach przemysłowych.
Dostępna w 6 wersjach kolorystycznych szafa 'Edmund', spełni swoją rolę w każdym biurze. Segregatory są doskonale widoczne i łatwo dostępne w witrynie, natomiast większe i bardziej wartościowe przedmioty są chronione dzięki metalowym drzwiczkom. Całość zabezpieczona zamkiem zgodnie z ustawą RODO z 2018 roku.

SZAFA Z SZUFLADAMI – BUDOWA

Już w fazie projektowania solidna konstrukcja oraz odporność na ślady użytkowania były dla nas priorytetem. Właśnie dlatego całą szafę wykonaliśmy z wytrzymałej stali o grubości 0,6 mm. Wszystkie elementy pomalowaliśmy proszkowo, przez co szafa będzie wyglądała dobrze nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji, a jej czyszczenie będzie jeszcze łatwiejsze – wystarczy, że brudną powierzchnię przetrzesz wilgotną ściereczką. Do każdej szafy dołączamy instrukcję obsługi.

Recenzja i oceny
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE