JAN NOWAK model BRUNO 920x1850x500 warsztatowo-narzędziowa szafa metalowa antracytowo-czerwona

1 897,00 zł -17% 2 297,00 zł
Wysyłka w 24h
Wybierz kolor
+ -
Wysokość
185 cm
Szerokość
92 cm
Głębokość
50 cm
Waga
73 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Zamek na klucz ryglowany w
3 punktach
Udźwig półki do
70 kg
Kolor
Antracytowo-czerwony
Ilość półek
5

SZAFA NARZĘDZIOWA METALOWA Z PÓŁKAMI – BRUNO

Aż 6 lat gwarancji / 5 szerokich półek / atest PZH / RAL 7016 - RAL 3020

Metalowa szafa narzędziowa Bruno to idealna oferta dla warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, zakładów rzemieślniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Prezentowany model to szafa na narzędzia firmy Jan Nowak, która zapewnia aż 6-letnią gwarancję na wszystkie metalowe szafy w swojej ofercie.
Szafa narzędziowa Bruno posiada 5 długich i szerokich półek oraz perforowane ścianki, które zapewniają szybki dostęp do narzędzi i maksymalnie ułatwiają pracę w warsztacie.

*szafa nie zawiera wyposażenia dodatkowego widocznego na zdjęciu (półek plastikowych, skrzyń, narzędzi, ergobox, kratownic, etc.)

TANIA SZAFA NARZĘDZIOWA DO WARSZTATU – DOBRA CENA

Ważnym atutem taniej szafy narzędziowej Bruno jest dobra cena– bardziej korzystna w porównaniu do znacznie droższych modeli o bardzo podobnych rozmiarach i parametrach technicznych.

METALOWA SZAFA NARZĘDZIOWA Z PÓŁKAMI – BUDOWA I WYMIARY

73 kg / Stal 0,8 mm / Zamek na klucz

Szafa narzędziowa Bruno z półkami zbudowana jest z wytrzymałej blachy stalowej malowanej proszkowo. Solidna konstrukcja zapewnia jej stabilność, a stalowy korpus o grubości 0,8 mm gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szafa warsztatowa Bruno posiada zamek na klucz (2 klucze w komplecie), co zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych narzędzi. Dodatkowo drzwi szafy otwierają się całkowicie, nie blokując niczego przy wkładaniu czy wyciąganiu narzędzi.


Wymiary szafy na narzędzia Bruno:
Wysokość: 185 cm
Szerokość: 92 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość drzwi: 167 cm

SZAFA NARZĘDZIOWA Z PÓŁKAMI – FUNKCJONALNOŚĆ

Metalowa szafa narzędziowa Bruno posiada 5 półek o maksymalnym udźwigu 80 kg. 4 półki można umiejscowić na dowolnej wysokości szafy, dzięki czemu wystarczy kilka chwil, aby dopasować wnętrze do indywidualnych potrzeb.
Wymiary półek:
długość: 89,5 cm
głębokość: 45,5 cm
- Ścianka narzędziowa
Perforowane profile umożliwiają zawieszenie wielu narzędzi i akcesoriów na całej powierzchni ściany szafy.

METALOWA SZAFA NA NARZĘDZIA – CZERWONA

Tania metalowa szafa na narzędzia Bruno w kolorze czerwonym wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która ożywia wnętrza użytkowe. Atrakcyjny wygląd dopełnia wysoka jakość materiałów i wykonania oraz ponadczasowe wzornictwo.

'Bruno' jako propozycja szafy narzędziowej marki Jan Nowak, idealnej do każdego warsztatu i firmy, dla których ważna jest solidność i funkcjonalność. 5 stalowych półek oferują bezproblemowy dostęp do najważniejszych narzędzi.

Recenzja i oceny
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE