Fotel dziecięcy Diablo X-One 2.0 Aqua Blue Edition: Kids Size

887,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
Wybierz kolor
+ -
Waga
23 kg
Kolor
biało-niebieski

FOTEL DLA DZIECI DIABLO X-ONE 2.0
AQUA BLUE: KIDS SIZE

Codzienna zabawa, odrabianie lekcji czy nauka przy biurku mogą stać się w pełni bezpieczne dla postawy i niezwykle komfortowe. Diablo Kids X-One to unikatowy fotel obrotowy, z którym Twoja Pociecha za każdym razem usiądzie wygodnie, a kręgosłup zyska doskonałe wsparcie i ochronę przed powstawaniem bądź pogłębianiem się wad postawy. Dodatkowo nasz fotel obrotowy spełnia najwyższe standardy wykonania, co potwierdza certyfikat wytrzymałości BIFMA.

Zadbaliśmy o ergonomiczną konstrukcję i dopełniliśmy ją wyrazistym designem, który od pierwszego spojrzenia zachwyci każdego malucha. Masywna sylwetka pokryta gładką tapicerką w oryginalnej kolorystyce, do tego logotypy Diablo i charakterystyczne maskownice – nasz fotel do biurka zachwyci każdego małego gracza!

JAKOŚĆ GWARANCJĄ KOMFORTU

Model Kids X-One powstał z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki najwyższej jakości wykonania i niezwykłej trwałości będzie towarzyszyć Twojemu dziecku przez długie lata.

Masywną sylwetkę tworzy miękka i odporna na wgniecenia pianka HR. Maluch za każdym razem usiądzie w pełni komfortowo, a nasz fotel obrotowy pozostanie wolny od odkształceń na długie lata. Piankę pokrywa wytrzyma i przyjemna w dotyku ekoskóra IV generacji HDS™. Dzięki niej tapicerka jest wyjątkowo odporna na przetarcia, a mocne nylonowe nici zapewniają jej właściwe napięcie i doskonały wygląd.

Mnóstwo niezbędnej wygody zapewni Twojemu dziecku wytrzymały podnośnik 4 klasy. Został wyposażony w niezawodny mechanizm Air Damper™ System, który przy każdym ruchu gwarantuje niezbędną amortyzację.

Nasz fotel dla dzieci wspiera się na mocnej pięcioramiennej podstawie, dzięki której model Kids X-One nawet w trakcie intensywnych ruchów podczas szczególnie emocjonującej zabawy pozostaje stabilny i bezpieczny. Podstawę wieńczą kauczukowe kółka PFC™360, które zapewniają mobilność na każdej powierzchni oraz chronią podłogę przed powstawaniem zarysowań.

ERGONOMICZNE WSPARCIE POSTAWY

Zagłówek i poduszka lędźwiowa to pewność, że Twoja Pociecha przy każdym oparciu pleców zyska wsparcie kręgosłupa na całej długości oraz mnóstwo dodatkowego komfortu.

Zagłówek zapewni wygodne i bezpieczne ustawienie szyjnej części kręgosłupa, gdyż zapobiegnie szkodliwemu pochylaniu głowy do nieprawidłowej pozycji. Dzięki temu pozwoli Twojemu dziecku uniknąć wielu negatywnych konsekwencji długotrwałego siedzenia. Poduszka lędźwiowa zadba o dolny odcinek pleców, wyznaczając ergonomiczne i komfortowe ustawienie. Poduszki posiadają starannie zaprojektowany kształt oraz wypełnia je miękka pianka HR, a to oznacza jeszcze wygodniejszą pozycję przy każdym oparciu.

PAKIET REGULACJI

Niezawodne mechanizmy regulacji sprawią, że precyzyjnie dopasujesz fotel do sylwetki czy wzrostu Malucha, dzięki czemu pozycja siedząca będzie jeszcze wygodniejsza i w pełni ergonomiczna. System Tilttech™ Butterfly umożliwia płynną regulację wysokości siedziska. Z odpowiednim ustawieniem Twoja Pociecha naturalnie dopasuje się do pozycji wyznaczanej przez zagłówek i poduszkę lędźwiową.

Mechanizm Tilttech™ Swing pozwala Najmłodszym na bezpieczne bujanie, które zapewnia im masę dodatkowej frajdy i mnóstwo relaksu kiedy tylko zechcą. Oparcie rozłoży się i zablokuje w dowolnym punkcie dzięki niezawodnej dźwigni mechanizmu Tilttech™ Gear.

Z podłokietnikami Armtech™ Vertical SoftTouch Twoja Pociecha oprze swoje przedramiona miękko i niezwykle wygodnie. Posiadają regulację w płaszczyźnie góra-dół, a odpowiednie ustawienie odciąży ręce na całej długości oraz jeszcze skuteczniej ustabilizuje sylwetkę.


Diablo Kids X-One to fotel obrotowy, który zachwyca Maluchy i ich rodziców, bo gwarantuje masę dodatkowych wrażeń z codziennej zabawy oraz skutecznie dba o bezpieczeństwo i ergonomię. Aqua Blue to odsłona, którą Twoja Pociecha pokocha od pierwszego spojrzenia!

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE