Fotel dziecięcy Diablo X-One 2.0 Electric Yellow Edition: Kids Size

887,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
Wybierz kolor
+ -
Waga
23 kg
Kolor
czarno-żółty

FOTEL OBROTOWY DIABLO X-ONE 2.0
ELECTRIC YELLOW: KIDS SIZE

Oto fotel dla dzieci, z którym codzienna nauka, odrabianie lekcji czy zabawa przy biurku staną się wyjątkowo bezpieczne i komfortowe. Tym razem postawiliśmy jednak nie tylko na ergonomiczną konstrukcję, ale także na hipnotyzujący design, który będzie zachwycać Twoją Pociechę przy każdym spojrzeniu. Diablo X-One w odsłonie Electric Yellow to doskonałe połączenie - zachwyci zarówno małych graczy, jak i ich rodziców.


ZABEZPIECZENIE KRĘGOSŁUPA

Odpowiednia, bezpieczna dla kręgosłupa pozycja to podstawa, dlatego odpowiednio zadbaliśmy o budowę naszego fotela. Z regulowaną poduszką lędźwiową wypełnioną miękką pianką przy każdym oparciu plecy Malucha zyskają odpowiednie ustawienie w dolnym odcinku, co jest niezawodnym wsparciem w walce z powstającymi lub pogłębiającymi się wadami postawy.

Miękki zagłówek w formie wyprofilowanej poduszki zapewni szyjnemu odcinkowi kręgosłupa niezbędne wsparcie przy każdym oparciu. Twoja Pociecha uniknie pochylania i wysuwania głowy oraz karku do przodu, zyskując bezpieczną, naturalną pozycję.


INNOWACYJNE WYPEŁNIENIE

Masywną konstrukcję modelu X-One wypełnia po brzegi miękka pianka HR, która każdego dnia zapewni dziecku masę komfortu. Sprężystość pianki sprawia, że nasz fotel gamingowy dla dzieci nawet po wielu latach codziennego użytkowania nie wgniecie się i nie odkształci oraz pozostanie tak samo wygodny, co Twoja Pociecha z pewnością doceni.


REGULACJA WYSOKOŚCI

Z niezastąpionym systemem Tilttech™ Butterfly łatwo dopasujesz wysokość siedziska względem poziomu biurka oraz wzrostu małego gracza. Odpowiednie ustawienie sprawi, że sylwetka Twojej Pociechy naturalnie przyjmie ergonomiczną pozycję - wygodną, stabilną i w pełni bezpieczną.

To nie koniec! System Tilttech™ Swing pozwala Najmłodszym na przyjemne bujanie. Stabilna metalowa konstrukcja Diablo X-One sprawia, że jest ono w pełni bezpieczne. Oparcie fotela możesz rozłożyć nawet do 160° i w dowolnym punkcie zablokować - umożliwia to mechanizm Tilttech™ Gear.


PODŁOKIETNIKI Z REGULACJĄ

Stabilne podłokietniki Armtech™ Vertical SoftTouch precyzyjnie dopasujesz do sylwetki Malucha w płaszczyźnie góra-dół. Wspomoże to ręce Twojej Pociechy oraz ułatwi małemu graczowi przyjęcie ergonomicznej pozycji. Podłokietniki zapewniają niezwykle miękkie i wygodne podparcie dla przedramion, ponieważ ich wierzch wypełnia teraz pianka.


SOLIDNA PODSTAWA

Niezawodna pięcioramienna podstawa sprawia, że w modelu X-One Maluchy mogę wiercić się, bujać i toczyć nawet najbardziej emocjonujące rozgrywki - nasz fotel gamingowy dla dzieci zawsze pozostanie stabilny. Dzięki mechanizmowi Air Damper™ System mocny podnośnik 4 klasy zapewnia dodatkowo odpowiednią amortyzację.

Kółka PFC™ 360 to pewność, że powierzchnia podłogi pozostanie wolna od zarysowań - pokrywa je specjalna, kauczukowa powłoka.


NIEZAWODNA TAPICERKA

Ten wytrzymały materiał sprawi, że nasz fotel obrotowy pozostanie z Twoją Pociechą na długie lata. Ekoskóra IV generacji HDS™ została podszyta dodatkowym materiałem, dzięki czemu jest zaskakująco odporna na przetarcia. Trwałe przeszycia mocnymi nićmi zapewniają jej dodatkowo odpowiednie naprężenie, prezentuje się więc doskonale. W odsłonie Electric Yellow tapicerka jest ponadto żółto-czarna - Maluch będzie zachwycony!

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE