Fotel gamingowy materiałowy Diablo X-Gamer 2.0 Dark Obsidian: Normal Size

797,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
Wybierz kolor
+ -
Waga
25 kg
Kolor
czarny

MATERIAŁOWY FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-GAMER: DARK OBSIDIAN

Oto on – niezwykły fotel stworzony z myślą o prawdziwych fanach gamingu. Diablo X-Gamer zachwyci Cię od pierwszego spojrzenia, a pakiet innowacyjnych rozwiązań technicznych sprawi, że zyskasz ergonomicznego towarzysza podczas każdej rozgrywki. Poznaj go bliżej i zyskaj pewność doskonałego wyboru.

 

MATERIAŁOWA TAPICERKA

Diablo X-Gamer zapewni Ci pełen komfort nawet w najcieplejsze dni, gdyż jego masywną sylwetkę opina materiałowa tapicerka EcoFiber™. Wyróżnia ją maksymalna przewiewność, dzięki czemu Twój nowy fotel gamingowy gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza i zabezpiecza sylwetkę przed przegrzaniem. Dodatkowo tapicerka jest odporna na przetarcia i odpowiednio napięta, pozostanie więc idealna przez wiele lat.

 

WYGODNE SIEDZISKO Z PIANKĄ HR

Miękka pianka HR wypełniająca całą masywną konstrukcję zapewni Ci niezwykle komfortową pozycję. Dodatkowo wyprofilowane siedzisko Comfort Layer™ powstało z jeszcze większej ilości pianki, jest więc nie tylko niezwykle wygodne, ale również odporne na odkształcenia.

 

DOSKONAŁE WSPARCIE KRĘGOSŁUPA

Miękka poduszka lędźwiowa wypełniona sprężystą pianką Memory sprawi, że przy każdym oparciu pleców zyskasz odpowiednie ustawienie dolnego odcinka kręgosłupa. Skutecznie zapobiegnie to powstawaniu bądź pogłębianiu się wad postawy oraz zapewni Ci w pełni wygodną pozycję.

Poduszka przylega do powierzchni oparcia bez mocowań, możesz więc wykorzystać ją jako miękkie podparcie dla głowy czy pleców gdzie tylko chcesz.

 

NIEZAWODNA REGULACJA

Niezawodny system Tilttech™ Butterfly umożliwi Ci precyzyjne dopasowanie wysokości fotela. Dzięki odpowiedniej regulacji zyskasz maksymalną wygodę oraz z łatwością dopasujesz swoją pozycję do ergonomicznego ustawienia wyznaczanego przed poduszkę lędźwiową.

System ten posiada innowacyjną funkcję Tilttech™ Swing, zyskasz więc możliwość komfortowego bujania się w swoim nowym fotelu gamingowym. Z wbudowanym pokrętłem dopasujesz siłę nacisku potrzebną do odchylenia się siedziska wraz z oparciem podczas bujania, możesz więc z łatwością dopasować ją do swojej wagi. X-Gamer odchyli się nawet do 115°!

 

DOSKONAŁA AMORTYZACJA

Odpowiednia amortyzacja sprawia, że Diablo X-Gamer z łatwością dopasuje się do ruchów Twojej sylwetki. Odpowiada za to solidny podnośnik Tilttech™ Lift z wbudowanym mechanizmem Air Damper™ System. Postawiliśmy na pełen komfort!

 

WYGODNE PODŁOKIETNIKI

Podłokietniki Armtech™ Hold SoftTouch pokrywa pianka, będą więc wyjątkowo miękkim podparciem dla Twoich przedramion. Dodatkowo odciążą barki i nadgarstki, co zapewni Ci wygodę i skutecznie ustabilizuje całą sylwetkę. Praca zdalna, e-learning czy gaming staną się komfortowe jak nigdy dotąd.

 

KAUCZUKOWE KÓŁKA PFC™360, 60 mm

Podłoga w Twoim pokoju lub gabinecie zyska doskonałe zabezpieczenie przed powstawaniem zarysowań, gdyż zwinne kółeczka pokrywa kauczukowa warstwa. Możesz korzystać z mobilności swojego nowego fotela gamingowego bez obaw!

 

DESIGN W STYLU DIABLO

Przyjrzyj się mrocznym detalom, wyrazistym haftom Diablo i imponującej, masywnej konstrukcji. Spójrz raz jeszcze na gładką materiałową tapicerkę i przyjemną w dotyku ekoskórę HDS™ pokrywającą tył oparcia. Przekonaj się, że model X-Gamer spektakularnie odmieni Twoje stanowisko gamingowe oraz sprawi, że cały pokój nabierze nietypowego charakteru w stylu Diablo.


Postaw na komfort, bezpieczeństwo i ergonomię. Wybierz fotel gamingowy Diablo X-Gamer i zyskaj niezawodnego towarzysza codziennej pracy, nauki czy gamingu.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE