Fotel gamingowy Diablo X-St4rter czarno-czerwony: Normal Size

797,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
+ -
Wysokość
120 cm
Szerokość
63 cm
Głębokość
63 cm
Waga
20 kg
Kolor
czarno-czerwony

FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-ST4RTER

czarno-czerwony: Normal Size


Oto fotel gamingowy, który odmieni oblicze każdej rozgrywki. Poznaj model Diablo X-St4rter, nowość w drużynie Diablo Chairs. Ten nowo zrekrutowany zawodnik to mistrz komfortu i bezpieczeństwa, z którym wirtualne zmagania staną się jeszcze przyjemniejsze.

Postawiliśmy na ergonomiczną konstrukcję, która pozwala siedzieć wygodnie i stabilnie. Połączyliśmy ją z głęboką czernią materiałowej tapicerki, masywną budową i wyrazistymi logotypami, tworząc fotel gamingowy dla każdego. Czy dopiero zaczynasz przygodę z gamingiem, czy może masz za sobą niejednego final bossa, X-St4rter spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Choć wygląd fotela pozwoli Ci zrewolucjonizować gamingowy setup, największą siłą X-St4rtera jest jego starannie zaprojektowana konstrukcja. Posiada specjalne, wyprofilowane oparcie, które wyznaczy Twoim plecom prawidłowe ustawienie. 

Co to oznacza? Dzięki ergonomicznym kształtom, oparcie naszego fotela dla graczy będzie skutecznie zapobiegać pochylaniu się i zmianie pozycji na nieprawidłową, gwarantując skuteczną ochronę przed wieloma negatywnymi skutkami długotrwałego siedzenia. Bezpieczeństwo + wygoda = połączenie doskonałe!


MATERIAŁOWA TAPICERKA

Dla jak najlepszych osiągów nasz nowy fotel gamingowy pokryliśmy gładką tapicerką z materiału, co zapewni Ci pełen komfort rozgrywki, nawet w najcieplejsze dni. Dzięki wykorzystanej tapicerce X-St4rter będzie również doskonale się prezentować.

Tkanina posiada wyjątkową odporność i niestraszne jej przetarcia. Przeszywają ją dodatkowo mocne nylonowe nici, dzięki czemu przez długi czas pozostaje właściwie napięta. 


USIĄDŹ WYGODNIE

X-St4rter nawet podczas najdłuższego maratonu gamingowego zapewni Ci wyjątkową wygodę, bo siedzisko i oparcie naszego fotela dla graczy powstało z miękkiej i odpornej na odkształcenia pianki HR. Dzięki niej pozycja siedząca jest komfortowa nawet po wielu godzinach siedzenia.

Miękkie siedzisko Comfort Layer™ wypełnia powiększona ilość pianki HR, a to oznacza powiększoną wygodę!


DOPASOWANY DO CIEBIE

Właściwa wysokość fotela pozwoli Ci usiąść stabilnie i jeszcze wygodniej. X-St4rtera możesz łatwo dopasować do swojej sylwetki z intuicyjnym mechanizmem Tilttech™ Butterfly, który pozwoli Ci na podniesienie bądź opuszczenie siedziska. 

Nasz fotel gamingowy odchyli się do 160° dzięki niezawodnemu mechanizmowi Tilttech™ Gear! Dzięki regulacji kąta nachylenia oparcia zawsze usiądziesz tak, jak chcesz.


NIEZASTĄPIONE PODŁOKIETNIKI

Z X-St4rterem ręce oprzesz wygodnie o pokryte miękką pianką podłokietniki Armtech™ Crossover SoftTouch. Dzięki właściwemu podparciu przedramion pozycja staje się stabilna i jeszcze wygodniejsza.

Podłokietniki posiadają niezbędną regulację w dwóch kierunkach, możesz więc dopasować ich położenie do swojej sylwetki.


MOCNA I STABILNA PODSTAWA

Bezpieczeństwo podczas wirtualnych zmagań zapewnia mocna pięcioramienna podstawa o udźwigu do 120 kg, która skutecznie zapobiega upadkom.

Bazę naszego fotela dla graczy wieńczą kauczukowe kółka PFC™ 360. Gwarantują mobilność na każdej powierzchni oraz chronią powierzchnię podłogi przed zarysowaniami.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE