Antracytowo-czerwona szafa socjalna BHP na odzież dziesięciodrzwiowa

Wybierz kolor
1 497,00 zł -12% 1 697,00 zł zawiera VAT

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1 397,00 zł

- +
Dostawa od 119,00 zł
Wysyłka w 48h

Szafa socjalna BARTEK – antracytowo-czerwona

RAL 7016 - RAL 3020

Jeśli szukasz nowoczesnej i solidnej szafy skrytkowej, która zapewnia maksymalną przestrzeń przechowywania i pozwoli Ci odpowiednio wykorzystać przestrzeń Twojego pomieszczenia socjalnego, postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz model BARTEK.

Szafa socjalna BARTEK - przeznaczenie

 • Nasza szafa socjalna posiada aż 10 szafek, które doskonale sprawdzą się w firmach, warsztatach samochodowych i zakładach produkcyjnych. Elegancka stylistyka i funkcjonalność sprawiają, że model BARTEK często zamawiają hotele, baseny, siłownie, kluby fitness, szkoły, szpitale i salony kosmetyczne.
 • Prezentowana szafa socjalna posiada wyjątkowo solidną konstrukcję, dzięki czemu można w niej bez obaw przechowywać m. in. odzież roboczą, ubrania prywatne czy narzędzia.
 • Dzięki odpowiedniej ochronie nasza szafa socjalna to bezpieczne miejsce na dokumenty. Wysokie bezpieczeństwo umożliwia przechowywanie ich zgodnie z przepisami RODO 2018.

Szafa socjalna BARTEK – budowa

Model BARTEK charakteryzuje bardzo trwała i stabilna konstrukcja wykonana z grubej stali (0,6 mm) malowanej proszkowo. Mocna blacha i solidne zespolenie elementów konstrukcyjnych to pewność, że nasza szafa socjalna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i pozostanie niezawodna przez wiele lat. Szafa socjalna BARTEK to nowoczesny i elegancki model wyposażony w 10 pojemnych szafek na odzież i przedmioty osobiste. Każda ze skrytek posiada dodatkowe udogodnienia, dzięki którym codzienne użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Dodatkowo:
 • System otworów wentylacyjnych skutecznie przeciwdziała zawilgoceniu wnętrza szafki i chroni znajdujące się wewnątrz przedmioty oraz ubrania.
 • Każda szafka posiada estetyczny wizytownik po zewnętrznej stronie drzwi, co zapewnia łatwą personalizację szatni.
 • Drzwiczki każdej skrytki są zamykane na klucz, nasza szafa socjalna gwarantuje więc bezpieczeństwo przechowywanym ubraniom, przedmiotom i dokumentom. W zestawie znajduje się tzw. master key, czyli klucz, który otworzy każdą ze skrytek.
 • W szafkach znajduje się funkcjonalny drążek, na którym można umieścić dowolną ilość wieszaków i uniknąć bałaganu.

Ogólne wymiary szafy:
 • Wysokość: 172cm
 • Szerokość: 136cm
 • Głębokość: 45cm
 • Waga: 66 kg
Wymiary pojedynczej szafki:
 • Wysokość: 72 cm
 • Szerokość: 20 cm
 • Głębokość: 42 cm

Szafa socjalna BARTEK - satysfakcja w pakiecie!

Szafa socjalna BARTEK jest nie tylko trwała i solidna, ale również wyjątkowo estetyczna. Co więcej, spełnia normy dotyczące bezpieczeństwa w oparciu o nową ustawę RODO. Wykonaliśmy ją starannie, z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest sprawdzi się w każdych warunkach.

Nasza szafa socjalna:
 • dostarczana jest w częściach;
 • montaż jest szybki i intuicyjny


Marka Jan Nowak – jeden z największych producentów szaf metalowych w Polsce i Europie
Więcej informacji
Model BARTEK
EAN 5902560334968
SKU 978
Czas wysyłki (KP) 48
Cechy System otworów wentylacyjnych
Przeznaczenie na ubrania
Kolor antracytowo-czerwony
Szerokość 136
Wysokość 172
Głębokość 45
Weight 66.000000

Szafy metalowe w naszym sklepie objęte są 6-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Twojej przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 48h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-3 dni robocze.

Wysyłka szaf już od 119zł.

Firmy kurierskie DB Schenker oraz Geis nie świadczą usługi wniesienia zamówionych szaf - towar wysyłany jest na palecie, natomiast przy metodzie dostawy firmą kurierską DTS oferujemy usługę wniesienia towaru.


Usługa wniesienia nie dotyczy szaf: Darek, Szymon, Bruno, Sara V3, Beata, Ewa, Ben, Logan, Leo, Henry, Eric, Frank.

 

Wszystkie produkty Jan Nowak wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE