Antracytowo-czerwona szafa socjalna BHP na odzież dziesięciodrzwiowa

Wybierz kolor
1 697,00 zł zawiera VAT
- +
Dostawa od 125,00 zł
Wysyłka w 48h

Szafa socjalna BARTEK – antracytowo-czerwona

RAL 7016 - RAL 3020

Jeśli szukasz nowoczesnej i solidnej szafy skrytkowej, która zapewnia maksymalną przestrzeń przechowywania i pozwoli Ci odpowiednio wykorzystać przestrzeń Twojego pomieszczenia socjalnego, postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz model BARTEK.

Szafa socjalna BARTEK - przeznaczenie

 • Nasza szafa socjalna posiada aż 10 szafek, które doskonale sprawdzą się w firmach, warsztatach samochodowych i zakładach produkcyjnych. Elegancka stylistyka i funkcjonalność sprawiają, że model BARTEK często zamawiają hotele, baseny, siłownie, kluby fitness, szkoły, szpitale i salony kosmetyczne.
 • Prezentowana szafa socjalna posiada wyjątkowo solidną konstrukcję, dzięki czemu można w niej bez obaw przechowywać m. in. odzież roboczą, ubrania prywatne czy narzędzia.
 • Dzięki odpowiedniej ochronie nasza szafa socjalna to bezpieczne miejsce na dokumenty. Wysokie bezpieczeństwo umożliwia przechowywanie ich zgodnie z przepisami RODO 2018.

Szafa socjalna BARTEK – budowa

Model BARTEK charakteryzuje bardzo trwała i stabilna konstrukcja wykonana z grubej stali (0,6 mm) malowanej proszkowo. Mocna blacha i solidne zespolenie elementów konstrukcyjnych to pewność, że nasza szafa socjalna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i pozostanie niezawodna przez wiele lat. Szafa socjalna BARTEK to nowoczesny i elegancki model wyposażony w 10 pojemnych szafek na odzież i przedmioty osobiste. Każda ze skrytek posiada dodatkowe udogodnienia, dzięki którym codzienne użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Dodatkowo:
 • System otworów wentylacyjnych skutecznie przeciwdziała zawilgoceniu wnętrza szafki i chroni znajdujące się wewnątrz przedmioty oraz ubrania.
 • Każda szafka posiada estetyczny wizytownik po zewnętrznej stronie drzwi, co zapewnia łatwą personalizację szatni.
 • Drzwiczki każdej skrytki są zamykane na klucz, nasza szafa socjalna gwarantuje więc bezpieczeństwo przechowywanym ubraniom, przedmiotom i dokumentom. W zestawie znajduje się tzw. master key, czyli klucz, który otworzy każdą ze skrytek.
 • W szafkach znajduje się funkcjonalny drążek, na którym można umieścić dowolną ilość wieszaków i uniknąć bałaganu.

Ogólne wymiary szafy:
 • Wysokość: 172cm
 • Szerokość: 136cm
 • Głębokość: 45cm
 • Waga: 66 kg
Wymiary pojedynczej szafki:
 • Wysokość: 72 cm
 • Szerokość: 20 cm
 • Głębokość: 42 cm

Szafa socjalna BARTEK - satysfakcja w pakiecie!

Szafa socjalna BARTEK jest nie tylko trwała i solidna, ale również wyjątkowo estetyczna. Co więcej, spełnia normy dotyczące bezpieczeństwa w oparciu o nową ustawę RODO. Wykonaliśmy ją starannie, z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest sprawdzi się w każdych warunkach.

Nasza szafa socjalna:
 • dostarczana jest w częściach;
 • montaż jest szybki i intuicyjny


Marka Jan Nowak – jeden z największych producentów szaf metalowych w Polsce i Europie
Więcej informacji
Model BARTEK
Promocja Nie
EAN 5902560334968
SKU 978
Czas wysyłki (KP) 48
Cechy System otworów wentylacyjnych
Przeznaczenie na ubrania
Kolor czerwony, antracytowy
Szerokość 136
Wysokość 172
Głębokość 45
Weight 66.000000

Szafy metalowe w naszym sklepie objęte są 6-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Państwa przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 48h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.

Wysyłka szaf metalowych i stołów warsztatowych:

 • Przesyłka kurierska -> już od 115zł (od 15 zł na wybrane modele szaf: Sam, Beata, Hugo, Sara V003, Ewa, Lena, Ben, Leo, Paula, Kolekcja Modern);
 • Przesyłka kurierska z wniesieniem -> już od 145 zł;
 • Przesyłka paletowa -> już od 155 zł.

Firma kurierska Raben nie świadczy usługi wniesienia zamówionych szaf - towar wysyłany jest na palecie, natomiast przy metodzie dostawy firmą kurierską NoLimit oferujemy usługę wniesienia towaru.

Usługa wniesienia nie dotyczy szaf: Sam, Sara V003, Beata, Ewa, Ben, Lena, Hugo, Paula, Leo, Darek, Kolekcja Modern.

 

Wszystkie produkty Jana Nowaka wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

 

Więcej informacji na temat transportu znajdą Państwo TUTAJ.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE