JAN NOWAK model EDMUND 900x1850x400 biurowa przeszklona szafa metalowa na akta z szufladami antracytowo-czerwona

1 047,00 zł
Brak w magazynie
Wysokość
185 cm
Szerokość
90 cm
Głębokość
40 cm
Waga
45 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Pomieści do
48 segregatorów
Zamek na klucz ryglowany w
2 punktach
Udźwig półki do
50 kg
Kolor
antracytowo-czerwony


SZAFA Z SZUFLADAMI EDMUND – Czerwona

 • Gwarancja aż 6 lat!
 • Spełnia wymagania RODO 2018
 • Posiada atest PZH
 • Stabilna budowa
 • Gruba stal 0,6 mm
 • Pojemność: około 48 segregatorów
 • W zestawie regulowane, przestawne półki
 • Udźwig każdej półki aż do 50 kg
 • Szafa dostarczana w częściach
 • Łatwy montaż, dołączona instrukcja
 • Wystawiamy faktury VAT
Praktyczne rozwiązania.
Energetyczny, czerwony kolor, wytrzymała konstrukcja oraz połączenie wielu sposobów przechowywania sprawiają, że ten model szafy z szufladami, witryną oraz półkami to doskonały wybór dla Twojego biura. Materiały najwyższej jakości oraz dbałość o najmniejsze detale pozwalają na intuicyjne użytkowanie.

SZAFA Z SZUFLADAMI – PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Wiemy doskonale, że w każdym biurze liczy się przede wszystkim przestrzeń oraz praktyczne rozwiązania. Właśnie dlatego ten model szafy wyposażyliśmy w witrynę, półki oraz szuflady.
W górnej części szafy zaprojektowaliśmy witrynę, tak aby przechowywanie segregatorów i akt było wygodne i przejrzyste. Dwuskrzydłowe, szeroko otwierane drzwi zapewniają łatwe dojście nawet do najwyższych półek. Zamek zabezpieczający z dwoma kompletami kluczy zapewnia dostęp do dokumentów tylko wybranym osobom.
Dwie szuflady na odpowiedniej wysokości to doskonałe miejsce do przechowywania materiałów biurowych. Szuflady również posiadają dwa niezależne zamki zabezpieczające.
Solidna, metalowa i regulowana półka (co 25 mm), którą umieściliśmy w dolnej części szafy, to dodatkowa, bezpieczna przestrzeń do przechowywania szczególnie ważnej dokumentacji. Udźwig półki to aż 50 kg, masz więc pewność, że jest to doskonałe miejsce na ciężkie kartony z fakturami oraz drobne sprzęty biurowe. Szeroko otwierane drzwi oraz niezależny zamek zabezpieczający to kolejne atuty tego modelu.

Nasza szafa metalowa posiada otwory na tylnej i bocznej ścianie, które umożliwiają przymocowanie jej do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Otwory w górnej części szafy pozwalają bezpiecznie przymocować nadstawkę.


Waga (wraz z opakowaniem): 45 kg
Udźwig półek: do 50 kg (każda)
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 185 cm
Głębokość: 40 cm

METALOWA SZAFA Z SZUFLADAMI – ZASTOSOWANIE

Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza szafy, modułowe wymiary i żywa kolorystyka sprawiają, że naszą szafę z szufladami możesz wykorzystać w:
- biurach;
- gabinetach;
- archiwach;
- szkołach;
- urzędach;
- budynkach administracyjnych i spółdzielniach.
Edmund spełni swoją rolę w każdym biurze. Segregatory są doskonale widoczne i łatwo dostępne w witrynie, natomiast większe i bardziej wartościowe przedmioty są chronione dzięki metalowym drzwiczkom. Całość zabezpieczona zamkiem zgodnie z ustawą RODO z 2018 roku.

SZAFA Z SZUFLADAMI – KONSTRUKCJA

Wyjątkowo wytrzymała, metalowa konstrukcja pozwala nam zagwarantować, że użytkowanie tego modelu będzie wyjątkowo przyjemne i bezpieczne przez wiele lat. Powierzchnia malowana proszkowo – drzwi na kolor czerwony, a korpus na kolor ciemnoszary, łączy estetykę oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Do każdej szafy dołączamy instrukcję montażu.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE