JAN NOWAK model FRANK stół warsztatowy: antracytowo-czerwony

-14%
1 847,00 zł -14% 2 147,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2 147,00 zł

Wysyłka w 48h
Wybierz kolor
+ -
Wysokość
85 cm
Szerokość
170 cm
Głębokość
60 cm
Waga
81 kg
Kolor
antracytowo-czerwony

Stół warsztatowy FRANK z szufladami, antracytowo-czerwony

Jeśli brakuje Ci odpowiedniego miejsca do pracy w garażu lub warsztacie i masz dosyć zgubionych narzędzi — mamy dla Ciebie rozwiązanie. Stół warsztatowy FRANK wyposażony w pojemne szuflady, wytrzymałe półki oraz szeroką powierzchnię roboczą rozwiąże kłopot. Stół roboczy to niezbędny element wyposażenia warsztatów, ale też podstawa wygodnej i bezpiecznej pracy zakładach wulkanizacyjnych, rzemieślniczych czy w przypadku hobbystycznych zajęć w zaciszu własnego garażu, dlatego warto postawić na funkcjonalny, ergonomiczny i wytrzymały model.


Stół roboczy FRANK — recepta na garażowy bałagan

Meble warsztatowe JAN NOWAK są zaprojektowane tak, by uczynić Twoją pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Ten model stołu warsztatowego jest wyposażony aż w sześć pojemnych i wytrzymałych na obciążenie szuflad. Schowasz w nich narzędzia, części oraz wiele innych potrzebnych elementów. Za zamykanymi na klucz drzwiczkami znajdują się półki. Możesz śmiało umieścić na nich cenny sprzęt, ale również dokumenty.

Blat roboczy stołu FRANK ma wymiary 60 × 170 cm. To gwarantuje Ci wygodną i bezpieczną pracę. Majsterkowanie stanie się przyjemnością! Jest odporny na zniszczenia, więc możesz śmiało pracować przy nim nawet z urządzeniami mechanicznymi czy ostrymi narzędziami.

Konstrukcję wykonaliśmy ze stali nierdzewnej, aby osiągnąć jak najbardziej wytrzymały stół warsztatowy, nawet w trudnych warunkach (wilgoć, mróz). Profil oraz front szafki tworzy stal 1,1 mm, szuflady - 1 mm, a korpus i pozostałe elementy - 0,8 mm. Dodatkowo powierzchnia została pokryta farbą proszkową w kolorze antracytowo-czerwonym, co stanowi dodatkową warstwę ochronną mebla.

6 szuflad i szafka - wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką

Miejsce do przechowywania to mocna strona stołu roboczego FRANK. 6 szuflad pozwoli Ci mieć wszystkie niezbędne narzędzia zawsze przy sobie, ale także ułatwi zachowanie porządku. Funkcjonalny stół warsztatowy FRANK posiada też szafkę z półkami zamykaną na klucz. Niezwykle przydatne rozwiązanie, które sprawdzi się w warsztacie, gdzie przebywa sporo pracowników, ale też w garażu, gdyż pozwoli Ci w łatwy sposób ograniczyć dostęp dzieci do niebezpiecznych narzędzi.

Regulowane nóżki - stół warsztatowy FRANK trzyma poziom w każdych warunkach

Precyzja jest niezwykle ważna, zarówno gdy chodzi o skomplikowane prace naprawcze, jak i konstruowanie wymarzonego karmnika dla ptaków, dlatego każde nawet najmniejsze kiwnięcie się blatu roboczego może negatywnie wpłynąć na wykonywane zadanie. Aby zapobiec takim sytuacjom, praktyczny stół warsztatowy FRANK opiera się na regulowanych nóżkach, które w mig niwelują nierówności. Regulowane nóżki pozwolą na dopasowanie wysokości oraz stabilności do podłoża, nawet jeśli podłoga jest nierówna.

Funkcjonalność w parze z estetyką

W przypadku mebli garażowych funkcjonalność zawsze znajduje się przed estetyką. Jednak nie oznacza to, że stół warsztatowy nie może prezentować atrakcyjnie. Właśnie dlatego możesz dobrać kolor stołu do swoich preferencji, spośród dostępnych wariantów: czerwony, niebieski, czarny. Wybór pozwoli Ci dopasować stół warsztatowy FRANK do innych mebli warsztatowych firmy JAN NOWAK, np. szafy narzędziowej.

Montaż stołu roboczego FRANK jest łatwy i szybki — zajmuje dosłownie 15 minut.

Stół warsztatowy FRANK – dane techniczne:

  • Waga: 81 kg
  • Kolor: antracytowo-czerwony
  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 170 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Maksymalne obciążenie do 500 kg
  • Dopuszczalne obciążenie: szuflada 45 kg, półka 50 kg
  • Blat: wykonany z wytrzymałej laminowanej płyty MDF o grubości 30 mm
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE