JAN NOWAK model FRANK stół warsztatowy: czarny

-14%
1 847,00 zł -14% 2 147,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2 147,00 zł

Wysyłka w 48h
Wybierz kolor
+ -
Wysokość
85 cm
Szerokość
170 cm
Głębokość
60 cm
Waga
81 kg
Kolor
czarny

Stół warsztatowy FRANK z szufladami: czarny

Jeśli brakuje Ci odpowiedniego miejsca do pracy w garażu lub warsztacie i masz dosyć zgubionych narzędzi — mamy dla Ciebie rozwiązanie. Stół warsztatowy FRANK wyposażony w pojemne szuflady, wytrzymałe półki oraz szeroką powierzchnię roboczą rozwiąże kłopot. Stół roboczy to niezbędny element wyposażenia warsztatów, ale też podstawa wygodnej i bezpiecznej pracy zakładach wulkanizacyjnych, rzemieślniczych czy w przypadku hobbystycznych zajęć w zaciszu własnego garażu, dlatego warto postawić na funkcjonalny, ergonomiczny i wytrzymały model.
Doceni go nie tylko amator majsterkowania, ale też doświadczony ekspert.

Stół roboczy FRANK — do dużego garażu i niewielkiego warsztatu

Meble warsztatowe JAN NOWAK są zaprojektowane tak, by uczynić Twoją pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Ten model stołu warsztatowego jest wyposażony aż w sześć pojemnych i wytrzymałych na obciążenie szuflad. Schowasz w nich narzędzia, części oraz wiele innych potrzebnych elementów. Za zamykanymi na klucz drzwiczkami znajdują się półki. Możesz śmiało umieścić na nich cenny sprzęt, ale również dokumenty.

Blat roboczy FRANK charakteryzuje się dużą powierzchnią do pracy (60 × 170 cm). Dźwignie obciążenie do 500 kg, co oznacza, że śmiało możesz na nim umieścić ciężkie elementy. Wykonany z laminowanej płyty MDF ma grubość 30 mm, co zapewnia jego wysoką wytrzymałość na zniszczenie oraz ścieranie.

Profil oraz front szafki tworzy stal 1,1 mm, szuflady - 1 mm, a korpus i pozostałe elementy - 0,8 mm. 

6 szuflad i szafka - wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką

Miejsce do przechowywania to mocna strona stołu roboczego HENRY. Jest wyposażony w sześć pojemnych szuflad. Będą pomocne przy porządkowaniu narzędzi oraz śrub, nakrętek i niewielkich części — co zapobiegnie ich zgubieniu. Na półkach w szafce zamykanej na klucz możesz umieścić narzędzia lub akcesoria, które są szczególnie wartościowe. Niezwykle przydatne rozwiązanie, które sprawdzi się w warsztacie, gdzie przebywa sporo pracowników, ale też w garażu, gdyż pozwoli Ci w łatwy sposób ograniczyć dostęp dzieci do niebezpiecznych narzędzi.

Regulowane nóżki - stół warsztatowy FRANK trzyma poziom w każdych warunkach

Precyzja jest niezwykle ważna, zarówno gdy chodzi o skomplikowane prace naprawcze, jak i konstruowanie wymarzonego karmnika dla ptaków, dlatego każde nawet najmniejsze kiwnięcie się blatu roboczego może negatywnie wpłynąć na wykonywane zadanie.
Dzięki regulowanym nóżkom dopasujesz wysokość oraz poziom blatu do powierzchni, bez względu na to, czy podłoga jest równa.

Funkcjonalność w parze z estetyką

W przypadku mebli garażowych funkcjonalność zawsze znajduje się przed estetyką. Jednak nie oznacza to, że stół warsztatowy nie może prezentować atrakcyjnie. Stół roboczy FRANK jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Możesz dopasować go do pozostałych mebli warsztatowych z serii.

Stół warsztatowy FRANK – dane techniczne:

  • Waga: 81 kg
  • Kolor: czarny
  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 170 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Maksymalne obciążenie do 500 kg
  • Dopuszczalne obciążenie: szuflada 45 kg, półka 50 kg
  • Blat: wykonany z wytrzymałej laminowanej płyty MDF o grubości 30 mm
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE