JAN NOWAK model HENRY stół warsztatowy: czarny

2 347,00 zł
Dostępny od 2023-10-19
Wybierz kolor
- +
Wysokość
85 cm
Szerokość
170 cm
Głębokość
60 cm
Waga
91 kg
Pobierz instrukcję
Kolor
czarny

Stół warsztatowy HENRY z szufladami i szafką czarny


Jeśli brakuje Ci odpowiedniego miejsca do pracy w garażu lub warsztacie i masz dosyć zgubionych narzędzi — mamy dla Ciebie rozwiązanie. Ten stół warsztatowy sprawdzi się zarówno w garażu, jak i profesjonalnym warsztacie. Bardzo duża powierzchnia robocza blatu, a do tego pojemne szuflady i szafka zamykana na klucz to główne elementy tego mebla. Doceni go nie tylko amator majsterkowania, ale też doświadczony ekspert.
Stół roboczy HENRY — profesjonalny mebel do garażu i warsztatu

 

Meble warsztatowe JAN NOWAK są zaprojektowane tak, by uczynić Twoją pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Ten model stołu warsztatowego jest wyposażony aż w sześć pojemnych i wytrzymałych na obciążenie szuflad. Schowasz w nich narzędzia, części oraz wiele innych potrzebnych elementów. Za zamykanymi na klucz drzwiczkami znajdują się półki. Możesz śmiało umieścić na nich cenny sprzęt, ale również dokumenty.

Blat roboczy HENRY charakteryzuje się dużą powierzchnią do pracy (60 × 170 cm). Przyjmuje obciążenie aż do 500 kg, co oznacza, że bez obaw możesz na nim umieścić ciężkie elementy. Wykonany z laminowanej płyty MDF ma grubość 30 mm, co zapewnia jego wysoką wytrzymałość na zniszczenie, czy ścieranie.

Profil oraz front szafek tworzy stal 1,1 mm, szuflady - 1 mm, a korpus i pozostałe elementy - 0,8 mm.

6 szuflad i 2 szafki - wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką

Stół warsztatowy HENRY Jest wyposażony aż w sześć pojemnych szuflad. Będą pomocne przy porządkowaniu narzędzi oraz śrub, nakrętek i niewielkich części — co zapobiegnie ich zgubieniu. Na półkach w szafce zamykanej na klucz możesz umieścić narzędzia lub akcesoria, które są szczególnie wartościowe. Niezwykle przydatne rozwiązanie, które sprawdzi się w warsztacie, gdzie przebywa sporo pracowników, ale też w garażu, gdyż pozwoli Ci w łatwy sposób ograniczyć dostęp dzieci do niebezpiecznych narzędzi.

Regulowane nóżki - stół warsztatowy HENRY trzyma poziom w każdych warunkach

Precyzja jest niezwykle ważna, zarówno gdy chodzi o skomplikowane prace naprawcze, jak i konstruowanie wymarzonego karmnika dla ptaków, dlatego każde nawet najmniejsze kiwnięcie się blatu roboczego może negatywnie wpłynąć na wykonywane zadanie.
Dzięki regulowanym nóżkom dopasujesz wysokość oraz poziom blatu do powierzchni, bez względu na to, czy podłoga jest równa.

Funkcjonalność w parze z estetyką

W przypadku mebli garażowych funkcjonalność zawsze znajduje się przed estetyką. Jednak nie oznacza to, że stół warsztatowy nie może prezentować atrakcyjnie. Stół roboczy HENRY jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Możesz dopasować go do pozostałych mebli warsztatowych z serii.

Stół warsztatowy HENRY – dane techniczne:

  • Waga: 91 kg
  • Kolor: czarny
  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 170 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Maksymalne obciążenie do 500 kg
  • Dopuszczalne obciążenie: szuflada 45 kg, półka 50 kg
  • Blat: wykonany z wytrzymałej laminowanej płyty MDF o grubości 30 mm
Więcej informacji
Model HENRY
Data przedsprzedaży 19 paź 2023
Promotion Nie
new Nie
EAN 5904405571088
SKU 1437
Czas wysyłki (KP) 48
Cechy Gruba stal, Pojemna i solidna
Przeznaczenie warsztatowe
Kolor czarny
Szerokość 170
Wysokość 85
Głębokość 60
Weight 91.000000

Szafy metalowe w naszym sklepie objęte są 6-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Twojej przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 48h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-3 dni robocze.

Wysyłka szaf już od 119zł.

Firmy kurierskie DB Schenker oraz Geis nie świadczą usługi wniesienia zamówionych szaf - towar wysyłany jest na palecie, natomiast przy metodzie dostawy firmą kurierską DTS oferujemy usługę wniesienia towaru.


Usługa wniesienia lub wniesienia i rozpakowania nie dotyczy szaf: Darek, Szymon, Bruno, Sara V3, Beata, Ewa, Ben, Logan, Leo, Henry, Eric, Frank.

 

Wszystkie produkty Jan Nowak wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE