JAN NOWAK model JAN H 900x1950x400 iurowa szafa metalowa na akta: szara

1 197,00 zł
Wysyłka w 48h
+ -
Wysokość
195 cm
Szerokość
90 cm
Głębokość
40 cm
Waga
45 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Pomieści do
50 segregatorów
Zamek na klucz ryglowany w
3 punktach
Udźwig półki do
50 kg
Kolor:
szary
Ilość półek:
5


SZAFA METALOWA BIUROWA – WYSOKA | SZARA

 • Gwarancja aż 6 lat!
 • Spełnia wymagania RODO 2018
 • Posiada atest PZH
 • Stabilna budowa
 • Gruba stal 0,6 mm
 • Pojemność: około 50 segregatorów
 • Zamek zabezpieczający ryglowany w trzech punktach
 • W zestawie regulowane, przestawne półki
 • Udźwig każdej półki aż do 50 kg
 • Szafa dostarczana w częściach
 • Łatwy montaż, dołączona instrukcja
 • Wystawiamy faktury VAT
Jeszcze więcej miejsca.
Twoja firma rozwija się bardzo prężnie i niedawno zmieniałeś siedzibę biura. Obowiązek przechowywania licznej dokumentacji sprawia, że codziennie się zastanawiasz jak zorganizować dodatkową przestrzeń na kolejne dokumenty w biurze. Problemy te nawet nam nie są obce, dlatego też nasi projektanci postanowili zwiększyć wysokość tradycyjnych szaf, a tym samym – zwiększyć miejsce do przechowywania w ramach jednej powierzchni!

SZAFA BIUROWA WYSOKA – FUNKCJONALNOŚĆ

Nasza metalowa szafa biurowa ma aż cztery wytrzymałe półki (każda o udźwigu do 40 kg), których głębokość jest odpowiednia do przechowywania teczek, segregatorów, kuwetek na dokumenty oraz akt. Każda z półek ma możliwość regulacji, co 25 mm, dzięki czemu wnętrze szafy dostosujesz do bieżących potrzeb Twojego biura. Zamek zabezpieczający, ryglowany w trzech punktach gwarantuje dostęp do wnętrza szafy jedynie wybranym osobom – do każdej szafy dołączamy dwa komplety kluczy. Dwuskrzydłowe, szeroko otwierane drzwi to gwarancja funkcjonalności oraz łatwego dostępu do wnętrza szafy. Ten model jest wyższy o 10 cm od naszych standardowych szaf, masz więc pewność, że zyskujesz jeszcze więcej cennej przestrzeni do przechowywania. Nasza szafa metalowa posiada otwory na tylnej i bocznej ścianie, które umożliwiają przymocowanie jej do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Otwory w górnej części szafy pozwalają bezpiecznie przymocować nadstawkę.

W związku z nową ustawą RODO, szafa 'Jan H' została wyprodukowana w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy określające bezpieczne i pewne przechowywanie wszystkich najważniejszych dokumentów.

Wymiary zewnętrzne szafy:
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 195 cm
Głębokość: 40 cm

SZAFA BIUROWA – ZASTOSOWANIE

Solidna konstrukcja, uniwersalna szara kolorystyka (RAL 7035) oraz zwiększona przestrzeń do przechowywania sprawiają, że ten model będzie idealnym rozwiązaniem w:

- urzędach;
- budynkach administracyjnych;
- szkołach;
- gabinetach;
- archiwach;
- biurach spółdzielni oraz wspólnot;
- warsztatach oraz firmach przemysłowych.

METALOWA SZAFA BIUROWA – BUDOWA

Wytrzymała, stalowa konstrukcja oraz powierzchnia malowana proszkowo, gwarantują niezawodną funkcjonalność oraz nienaganny wygląd nawet podczas intensywnej eksploatacji. Szara, stonowana kolorystyka sprawia, że ten model szafy będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz.

Do każdej szafy dołączamy instrukcję obsługi.

Recenzja i oceny

Review are only issued by customers who have purchased product

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE