KONTAKT

Infolinia

68 422 84 24

Pn - Pt 8:00 - 18:00

Sob 10:00 - 14:00

E-mail

sklep@domator24.com

reklamacje@domator24.com

Adres

ul. Dekoracyjna 8
65-155 Zielona Góra

Kompleksowa Dostawa

Teraz z dostawą na jaką zasługujesz

Odpowiadając na pytania i prośby naszych klientów, chcąc dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości wprowadziliśmy usługę ulepszonego transportu szaf.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowaną firmą transportową nasze dostawy nie kończą się na transporcie. Prócz wniesienia zamówionego produktu niezależnie od piętra dwuosobowy zespół fachowców rozpakuje go, ustawi w wyznaczonym przez Ciebie miejscu oraz sprawdzi przy Państwu jego stan. Wszystko po to, byś nie musiał się martwić o nic.

Dodatkowo na każdym etapie realizacji zamówienia będziemy powiadamiać Cię o aktulanym statusie przesyłki.

Wniesienie

Dla każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczanych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowego towaru.

Dostawa pod wskazany adres

Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.

Wniesienie niezależnie od piętra

Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy meble pod wskazany adres niezależnie od piątra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

Rozpakowanie i okazanie towaru

Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.