Kupuję

Oto Diablo V-Commander

Ergonomiczny fotel biurowy, który łączy elegancką stylistykę z niezawodnymi rozwiązaniami wspierającymi postawę. Poznaj bliżej ten wyjątkowy model i przekonaj się, że pozycja siedząca może stać się komfortowa i w pełni bezpieczna.

PRZEWIEWNA SIATECZKA V-MESH

Smukłą sylwetkę fotela tworzy innowacyjna siateczka V-Mesh. Gwarantuje niezbędną cyrkulację powietrza oraz jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, dzięki czemu Diablo V-Commander to towarzysz codziennej pracy czy nauki na długie lata.

SYSTEM TILTTECH™ GEAR

Rozbudowany system Tilttech™ Gear pozwala dopasować fotel do sylwetki, także za pomocą poręcznych manetek. Regulacja wysokości oparcia, możliwość odchylenia go nawet do 140°, funkcja dopasowania siedziska w płaszczyznach góra-dół oraz przód-tył, a także indywidualna regulacja wysokości zagłówka to pewność stabilnej i komfortowej pozycji.

OPARCIE BACKREST+

Odpowiednią ochronę postawy zapewni starannie zaprojektowane oparcie z regulacją natężenia, o dwuczęściowej konstrukcji BACKREST+. Właściwe ustawienie lędźwiowej części kręgosłupa to gwarancja w pełni komfortowej i ergonomicznej pozycji.

PODŁOKIETNIKI ARMTECH™
HYBRID SOFTTOUCH

Diablo V-Commander posiada pokryte miękką pianką podłokietniki z niezawodną regulacją w trzech kierunkach. Skutecznie wspierają barki i przedramiona oraz stabilizują sylwetkę, zapewniają więc masę niezbędnej wygody.

MECHANIZM TILTTECH™ LIFT

Podnośnik Tilttech™ Lift o udźwigu aż do 200 kg sprawia, że Diablo V-Commander dopasuje się do każdego ruchu sylwetki. Właściwa amortyzacja zapewnia mnóstwo dodatkowego komfortu w trakcie codziennej pracy czy nauki.

KAUCZUKOWE KÓŁKA PFC™360

Dzięki zwinnym kółkom PFC™360 model V-Commander płynnie przemieszcza się po każdej powierzchni. Kauczukowa powłoka kółek skutecznie zabezpiecza podłogę przed powstawaniem zarysowań.