Podnóżek Diablo Chairs z serii X-Starter

197,00 zł zawiera VAT
- +
Dostępny od 2024-07-19

PODNÓŻEK Z SERII DIABLO X-STARTER

Czarno-czerwony
 
Najlepsza pozycja siedząca podczas gamingowych maratonów to taka, która dostarcza Ci wygody oraz będzie bezpieczna dla postawy. Sposobów na ergonomiczne siedzenie jest wiele, żaden jednak nie zapewni Ci takiej swobody i przyjemności, co fotel gamingowy Diablo X-STARTER z miękkim podnóżkiem.
 

FOTEL GAMINGOWY Z PODNÓŻKIEM

Poczucie komfortu to kwestia indywidualna, jednak odpowiednie wsparcie poszczególnych części ciała zawsze zapewnia więcej wygody. Jeśli siedzisz w ergonomicznej pozycji, odpowiednio opierając plecy i przedramiona, zwróć również uwagę na pozycję swoich nóg!
 
Podnóżek do fotela gamingowego to prawdziwy skarb - możesz skorzystać z niego w dowolnym momencie, a konsekwentna, regularna zmiana pozycji skutecznie poprawia krążenie krwi. Oparcie nóg o podnóżek pozwala utrzymać odpowiedni kąt między plecami oraz nogami, dodatkowo gwarantując jeszcze wygodniejszą pozycję.
 
Podnóżek z serii X-STARTER tworzy miękka pianka HR, którą gracze znają z naszych foteli gamingowych i cenią za miękkość oraz odporność na odkształcenia. Oprzesz nogi w pełni bezpiecznie oraz komfortowo.
 

Warto wiedzieć:

  • Dla maksymalnej wygody zalecamy korzystanie z podnóżka przy odchylonym oparciu.
  • Dopuszczalna waga maksymalna to 30 kg.
  • Na podnóżku nie wolno siadać czy sadzać na nim dzieci - fotel może się wówczas przewrócić.
  • Odległość końca podnóżka do fotela to 39 cm.
  • W siedzisku fotela znajdują się dziurki, przygotowane specjalnie do zamocowania podnóżka. Montaż jest wyjątkowo łatwy i szybki.
Więcej informacji
Promocja Nie
EAN 5904405570661
SKU 1403
Weight 2.000000
Rodzaj akcesoriów Akcesoria do foteli
Czas wysyłki (KP) 72

Akcesoria w naszym sklepie objęte są 2-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Państwa przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 72h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.

Wysyłka akcesoriów:

  • Przesyłka kurierska -> już od 9 zł.

 

Wszystkie produkty Jana Nowaka wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

 

Więcej informacji na temat transportu znajdą Państwo TUTAJ.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE