MUSKULARNY W KAŻDYM CALU

image

ODKRYJ UNIKALNE WZORNICTWO X-HUNT VISION

Nasz fotel gamingowy imponuje potęgą muskularnej sylwetki oraz starannością wykonania, która zachwyci Cię każdym detalem – od solidnego zespolenia elementów po najmniejsze przeszycie tapicerki.

Czaro-czerwona kolorystyka i znaki fabryczne DIABLO sprawiają, że krew zaczyna krążyć szybciej, a ochota do gry rośnie od pierwszego wejrzenia.

ERGONOMICZNY ZAGŁÓWEK

WSPARCIE DLA SZYJNEGO ODCINKA KRĘGOSŁUPA

Doskonale wyprofilowany zagłówek wspiera głowę i stabilizuje szyjny odcinek kręgosłupa. Oparcie się o zagłówek przeciwdziała przyjmowaniu pozycji z wysuniętą do przodu głową, która grozi powstaniem lub pogłębieniem wad postawy.

image

REGULOWANE OPARCIE + PODUSZKA LĘDŹWIOWA

IDEALNA WYSOKOŚĆ I PRZYJEMNE BUJANIE

Nasz oryginalny fotel dla graczy i youtuberów z regulacją oparcia oraz powiększoną poduszką lędźwiową znakomicie wspiera plecy na całej ich długości i zapewnia maksymalny komfort ergonomicznej pozycji przy biurku.

image

DUŻE KAUCZUKOWE KÓŁECZKA

Mobilność bez zarysowań

Duże kółeczka PFC™360 (5 cm) w powłoce z kauczuku zapewnią Ci mobilność i skutecznie ochronią płytki, parkiet i deski przed zarysowaniami.

image
image

2 LATA GWARANCJI

Pewność dobrego wyboru

Wysoką jakość fotela gamigowego potwierdza 2-letnia gwarancja.

Wybierz unikalny fotel gamingowy z limitowanej edycji Diablo Chairs

Czas na wyjątkowy fotel! Czas na model X-HUNT

PRZEWIEWNA TAPICERKA Z EKO-SKÓRY HD + SPRĘŻYSTA PIANKA MEMORY

image

ULGA DLA PLECÓW, KOMFORT I ZDROWIE

Tapicerka z przewiewnej eko-skóry HD oraz „przelotówki” AeroLoft™ w oparciu zapewniają cyrkulację powietrza, a tym samym ochronę przed przegrzaniem pleców – nawet w upalne dni.

Eko-skóra HD jest bardzo przyjemna w dotyku, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu (materiał wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką).

Super-elastyczne wypełnienie tapicerki w postaci pianki Memory idealnie dopasowuje się do ciała, zwiększając komfort z zachowaniem ergonomicznej pozycji.

image

PODŁOKIETNIKI Z REGULACJĄ

Wspieraj ramiona i graj jeszcze wygodniej

Fotel gamingowy Diablo X-HUNT posiada dwukolorowe podłokietniki z regulacją. Wystarczy chwila, aby dopasować ich wysokość do wzrostu i rozmiaru oraz wysokości biurka.

image

Komfortowa funkcja Tiltech Butterfly

Nowoczesny system regulacji pozwala idealnie dopasować wysokość siedziska do wzrostu oraz sylwetki Dziecka.

Funkcja Pivot pozwala obrócić siedzisko o 360 stopni.

image

MOCNY, STABILNY, BEZPIECZNY

SOLIDNA KONSTRUKCJA I PODSTAWA

Fotel gamingowy X-HUNT to wytrzymała konstrukcja, której stabilność zapewnia pięcioramienna podstawa utrzymująca ciężar do 200 kg.