MUSKULARNY Z KAŻDEJ STRONY

image

Odkryj unikalny efekt DESIGNU X-HUNT VISION

… zachwyca od pierwszego wejrzenia – zachwyca elegancją i przyciąga wzrok potężną muskulaturą. Masywny z przodu i z tyłu i otulony śnieżnobiałą tapicerką z wytrzymałej eko-skór. Całość dopełniają wysmakowane czarne detale dopracowane z dbałością o każdy szew.

MOCNA KONSTRUKCJA | FUNKCJONALNE REGULACJE | PRAKTYCZNE SYSTEMY

Stabilna, wygodna i pro-zdrowotna pozycja przy biurku

Mocna konstrukcja dziecięcego fotela X-HUNT jest wyjątkowo stabilna, a tym samym bezpieczna. Wszystkie elementy są starannie zespolone, a pięcioramienna podstawa zapewnia fotelowi solidny fundament.

image

Regulowane i dodatkowo wzmocnione podłokietniki Armtech™ Vertical ułatwiają idealne dopasowanie ich wysokości do wzrostu dziecka oraz rozmiarów biurka.

Tym samym podłokietniki:

  • stabilizują pozycję;
  • zapewniają ulgę ramionom, przedramionom oraz barkom.
image
image

2 LATA GWARANCJI

Wysoką jakość naszego wyjątkowego fotela dla dzieci do biurka potwierdza 2-letnia gwarancja.

Wybierz dziecięcy fotel do biurka z limitowanej edycji Diablo Chairs.

Podaruj swojemu dziecku zachwyt, radość, komfort i ergonomię!

Czas na wyjątkowy fotel! Czas na model X-HUNT KIDS.

PRZEWIEWNA TAPICERKA HDS-AIR™ Z ECO-SKÓRY HQ

image

Chroni przed przegrzaniem nawet w upalne dni

Nasz obrotowy fotel dziecięcy do biurka okrywa przewiewna tapicerka z oddychającej eko-skóry, której przewiewność zwiększają dodatkowe przelotówki AeroLoft™ zlokalizowane w oparciu. Tym samym Twoja Pociecha zyska większy komfort nauki lub zabawy przy biurku i uniknie przegrzanie pleców!

Tapicerkę wykonano z przyjemnego w dotyku, wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu materiału wysokiej klasy. Dzięki temu eko-skóra przy odpowiedniej pielęgnacji przez wiele lat wygląda jak nowa!

image

Regulowane siedzisko z systemem Tiltech Butterfly pozwala:

  • idealnie dopasować wysokość siedziska;
  • przyjemnie (i bezpiecznie) się bujać.
  • Funkcja Pivot pozwala obrócić siedzisko o 360 stopni, a funkcja Lock zabezpiecza pozycję fotela, aby dziecko nie mogło go przesunąć, gdy już w nim usiądzie.
image

Kauczukowe kółeczka PFC™360, 5 cm z funkcją Lock&Go gwarantują dzieciom mobilność i chronią podłogę przed zarysowaniami.