Zestaw: Fotel gamingowy Diablo X-St4rter czarno-czerwony + podnóżek + poduszka lędźwiowa

1 083,00 zł
Darmowa dostawa
Brak w magazynie
Wysokość
120 cm
Szerokość
63 cm
Głębokość
63 cm
Waga
20 kg
Kolor
czarno-czerwony

FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-ST4RTER
Z PODNÓŻKIEM I PODUSZKĄ LĘDŹWIOWĄ

Czarno-czerwony

X-ST4RTER od dnia premiery zyskał masę fanów. Zaprojektowaliśmy ten fotel gamingowy w taki sposób, by gwarantował satysfakcję z rozgrywek zarówno początkującym graczom, jak i wszystkim ekspertom. Ergonomiczna konstrukcja, wyrazisty wygląd, solidne rozwiązania techniczne – nasz fotel dla graczy to doskonały współtowarzysz wirtualnych zmagań. Dlaczego X-ST4RTER jest dobry na start? Poznaj 4 powody!
  • Świat gamingu stoi przed Tobą otworem, ale dzięki temu fotelowi wchodzisz również do drużyny Diablo Chairs! To oznacza, że Twoje staty są wyższe już od pierwszej chwili.
  • X-ST4RTER to trwałość i jakość, na którą możesz sobie pozwolić. Cena niesie za sobą wytrzymałość na długie lata.
  • Jak zawsze, zadbaliśmy o sprawdzone rozwiązania techniczne, dzięki którym nasz fotel gamingowy zapewnia komfortową i bezpieczną pozycję.
  • Solo, z podnóżkiem, z poduszką lędźwiową… X-ST4RTER to baza, którą możesz rozbudować o gadżety. Oto zestaw, który każdy gracz stworzy sam.

Oto model, który odpowiada na wszystkie potrzeby. Ergonomiczna konstrukcja, miękkie wypełnienie, pakiet regulacji – nasz fotel gamingowy pozwoli Ci zawsze siedzieć wygodnie i bezpiecznie. Poznaj X-ST4RTERA!

WYSUWANY PODNÓŻEK

Z podnóżkiem zyskujesz na starcie więcej komfortu. Jest doskonałym sposobem na wsparcie dla zmęczonych nóg oraz zmniejsza ryzyko pogłębienia się lub powstania wad postawy, gdyż zapewnia właściwy kąt między nogami a kręgosłupem.
Podnóżek łatwo rozłożysz lub złożysz kiedy tylko zechcesz, możesz więc skorzystać z niego w dowolnej chwili. Zmiana kąta ułożenia nóg podczas gamingu, nauki czy pracy poprawia krążenie i zapewnia dodatkową wygodę.

MIĘKKA PODUSZKA LĘDŹWIOWA

Wiemy dobrze, że bezpieczeństwo to zawsze podstawa – nasze fotele gamingowe projektujemy z dbałością o każdy detal, by mogły jak najskuteczniej wspierać sylwetki graczy i dbać o ich kręgosłupy. Właśnie po to powstała poduszka lędźwiowa. Dzięki jej wyprofilowanym kształtom i wypełnieniu miękką pianką Memory zapewni Ci niezbędne bezpieczeństwo i pełen komfort w trakcie gamingu.
Poduszkę pokrywa przyjemna w dotyku tapicerka z materiału, która nawet w najcieplejsze dni zapewni Ci pełen komfort oparcia.

MATERIAŁOWA TAPICERKA

Nie tylko poduszkę lędźwiową pokrywa przewiewna, materiałowa tapicerka. Cały nasz fotel powstał z gładkiego materiału, przyjemnego w dotyku i wyjątkowo wytrzymałego. Dzięki niemu pozycja siedząca będzie zawsze komfortowa.
Tapicerkę przeszywają mocne nici, które odpowiednio napinają materiał na masywnej sylwetce fotela i sprawiają, że X-ST4RTER doskonale się prezentuje. 

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Długotrwałe siedzenie i pochylanie się może przynieść negatywne skutki dla postawy. Aby skutecznie im zapobiegać i chronić kręgosłup, niezbędna jest właściwa pozycja. Całe szczęście nasz fotel gamingowy zapewni Ci ją od pierwszej chwili.
Wyprofilowane oparcie X-ST4RTERA dopasuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa, zapewniając zarówno ochronę pleców na całej długości, jak i pełen komfort. Graj ergonomicznie!

USIĄDŹ WYGODNIE!

Wypełnienie fotela dla graczy musi być odpowiednie, by każda rozgrywka mogła być przyjemna i pełna emocji. Projektując model X-ST4RTER wybraliśmy piankę, która będzie właściwie miękka i odporna na odkształcenia – taka właśnie jest pianka HR.
Miękkie siedzisko Comfort Layer™ wypełnia teraz jeszcze bardziej miękka pianka – komfort gwarantowany!

DOPASOWANY DO CIEBIE

Z odpowiednio dopasowanym fotelem gamingowym każda rozgrywka staje się nie tylko wygodniejsza, ale również pełna dodatkowych emocji i bardziej emocjonująca. To dlatego wysokość X-ST4RTERA możesz łatwo zmienić z mechanizmem Tilttech™ Butterfly, który pozwala w kilka chwil podnieść bądź opuścić siedzisko.
Dodatkowo nasz fotel gamingowy z łatwością odchylisz aż do 160° dzięki poręcznej dźwigni mechanizmu Tilttech™ Gear, a system Tilttech™ Swing pozwoli Ci wygodnie i bezpiecznie się bujać.

NIEZASTĄPIONE PODŁOKIETNIKI

Z X-ST4RTEREM swoje przedramiona miękko oprzesz o pokryte pianką podłokietniki Armtech™ Crossover SoftTouch. Posiadają regulację w dwóch płąszczyznach, możesz więc precyzyjnie dopasować ich położenie do sylwetki. 
Dzięki właściwemu ustawieniu podłokietników Twoje ręce zyskają niezastąpione wsparcie na całej długości, a pozycja stanie się stabilna i komfortowa.

MOCNA I STABILNA PODSTAWA

Bezpieczeństwo to nie tylko ergonomiczna pozycja. Solidna, stabilna konstrukcja to niezbędny element niezawodnego fotela dla graczy. X-ST4RTER wspiera się na mocnej pięcioramiennej podstawie, z którą nawet podczas intensywnych ruchów możesz czuć się swobodnie.
Bazę wieńczą kauczukowe kółka PFC™ 360, które nie powodują powstawania zarysowań na powierzchni podłogi oraz zapewniają mobilność na każdej powierzchni.
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE