Zestaw: Fotel Gamingowy Diablo X-St4rter + podnóżek

Wybierz kolor
994,00 zł zawiera VAT
- +
Darmowa dostawa
Wysyłka w 48h

FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-ST4RTER Z PODNÓŻKIEM

Czarno-czerwony

Utrzymanie ergonomicznej pozycji w trakcie gamingu zapobiegnie wielu negatywnym skutkom długotrwałego siedzenia. Aby zadbać o Twoją postawę i zapewnić Ci wiele lat komfortowych i bezpiecznych rozgrywek, zaprojektowaliśmy fotel gamingowy Diablo X-ST4RTER. Ten model, teraz dostępny z podnóżkiem, zupełnie odmieni oblicze wirtualnych zmagań.

FOTEL GAMINGOWY Z PODNÓŻKIEM

Regularna zmiana pozycji w tracie gamingu poprawi krążenie i zapewni Ci dodatkową wygodę. Podnóżek sprawi, że utrzymasz prawidłowy kąt między plecami oraz nogami, a to skutecznie wspiera postawę oraz sprawia, że siedzenie staje się znacznie przyjemniejsze. Dodatkowo podnóżek wypełnia nasza miękka pianka HR, swoje nogi położysz więc miękko i wygodnie.
X-ST4RTER zadba więc właściwie o Twój komfort, tworząc ergonomiczne centrum dowodzenia z każdego stanowiska komputerowego. Nasz fotel gamingowy jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla ekspertów, jak i początkujących graczy. Dlaczego? Znamy 4 powody! 
  • Zaprojektowaliśmy model X-ST4RTER tak, by jego ergonomiczne rozwiązania techniczne gwarantowały wygodę i bezpieczeństwo – tego właśnie potrzebują gracze!
  • Nasz fotel gamingowy pozwoli Ci wejść do świata Diablo Chairs, od samego startu jesteś więc rangę wyżej!
  • Oto jakość, na którą możesz sobie pozwolić. Z ceną X-ST4RTERA idzie w parze jego trwałość i wytrzymałość przez lata.
  • Nasz fotel gamingowy zakupisz solo, z podnóżkiem, z poduszką lędźwiową albo z całym zestawem. 

To dopiero początek! Poznaj lepiej nasz fotel dla graczy i przekonaj się, że już od pierwszej sekundy stanie się Twoim ulubionym elementem setupu.

FOTEL GAMINGOWY – USIĄDŹ WYGODNIE

WYPROFILOWANE OPARCIE

Regularne siedzenie w nieprawidłowej pozycji z pewnością przyniesie negatywne konsekwencje dla postawy, doprowadzając do bólu, mikrourazów, a nawet powstawania lub pogłębiania się wad postawy. Całe szczęście, nasz fotel gamingowy posiada specjalne wyprofilowane oparcie.
Dopasuje się ono do naturalnej krzywizny kręgosłupa, zapewniając zarówno ochronę dla pleców, jak i pełen komfort podczas siedzenia. Zacznij grać wygodnie i bezpiecznie!

MATERIAŁOWA TAPICERKA

W fotelu dla graczy spędzasz nawet wiele godzin dziennie, siedząc i opierając się. Aby każda sekunda wirtualnych zmagań mogła być wygodna i swobodna, pokryliśmy model X-ST4RTER przyjemną w dotyku, materiałową tapicerkę. Nawet w szczególnie ciepły dzień czeka Cię pełen komfort.
Tapicerka jest mocna i wytrzymała, a materiał jest doskonale napięty na konstrukcji fotela dzięki mocnym, nylonowym niciom. Nasz fotel gamingowy będzie wyglądać znakomicie przez wiele lat.

MIĘKKIE WYPEŁNIENIE

Tuż pod materiałową tapicerką znajduje się duża ilość miękkiej i odpornej na wgniecenia pianki HR. Gdy tylko usiądziesz w swoim nowym fotelu dla graczy, od razu poczujesz różnicę, bo dzięki takiemu wypełnieniu nasz fotel gamingowy zapewnia maksymalny komfort siedzenia.
Wyprofilowane siedzisko Comfort Layer™ wypełnia teraz jeszcze bardziej miękka pianka, a to oznacza jeszcze więcej komfortu.

W PEŁNI DOPASOWANY

Odpowiednie dopasowanie fotela gamingowego do sylwetki sprawia, że pozycja siedząca staje się stabilna i ergonomiczna. Regulację wysokości w modelu X-ST4RTER umożliwia mechanizm Tilttech™ Butterfly, a z właściwym ustawieniem poziomu siedziska usiądziesz nie tylko wygodniej, ale również o wiele bezpieczniej.
To nie wszystko! Nasz fotel gamingowy odchyli się aż do 160° dzięki systemowi Tilttech™ Gear, a mechanizm Tilttech™ Swing pozwoli Ci na przyjemne i bezpieczne bujanie.

POKRYTE PIANKĄ PODŁOKIETNIKI

Właściwe wsparcie rąk sprawia, że sylwetka przybiera naturalną, stabilną i wygodną pozycję. W X-ST4RTERZE znajdziesz miękkie podłokietniki Armtech™ Crossover SoftTouch, dzięki którym swoje przedramiona oprzesz zawsze komfortowo. 
Podłokietniki posiadają regulację w dwóch najważniejszych kierunkach, co pozwoli Ci precyzyjnie dopasować ich położenie do swojej sylwetki. 

MOCNA I STABILNA BAZA

Bezpieczeństwo to podstawa swobodnej i komfortowej rozgrywki. To dlatego Diablo X-ST4RTER posiada mocną, pięcioramienną podstawę, która skutecznie będzie chronić Cię przed upadkiem.
Dodatkowo zwinne kauczukowe kółka PFC™ 360 łatwo przemieszczają się po każdej powierzchni oraz chronią podłogę przed powstaniem zarysowań.


To musisz wiedzieć o podnóżku z serii X-ST4RTER:

  • Dla maksymalnej wygody zalecamy korzystanie z podnóżka przy odchylonym oparciu.
  • Dopuszczalna waga maksymalna to 30 kg.
  • Na podnóżku nie wolno siadać czy sadzać na nim dzieci - fotel może się wówczas przewrócić.
  • Odległość końca podnóżka do fotela to 39 cm.
  • W siedzisku fotela znajdują się dziurki, przygotowane specjalnie do zamocowania podnóżka. Montaż jest wyjątkowo łatwy i szybki.
Więcej informacji
Promocja Nie
Model X-STARTER
EAN 5904405571149
SKU ST001
Czas wysyłki (KP) 48
Sugerowany wzrost 155 cm – 185 cm
Podstawa fotela Pięcioramienna
Rodzaj wypełnienia Pianka typu HR
Rodzaj kółek PFC™ 360
Weight 20.000000
Szerokość 63
Wysokość 120
Głębokość 63
Udźwig fotela max. 136 kg

Krzesła w naszym sklepie objęte są 2-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE