Płatność i wysyłka


WARUNKI DOSTAWY


Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Państwa przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie:

  • Szafy metalowe i stoły warsztatowe -> 48 godzin
  • Biurka elektryczne -> 48 godzin
  • Fotele gamingowe i ergonomiczne -> 48 godzin
  • Akcesoria - > 72 godziny

Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.

Wszystkie produkty Jana Nowaka oraz Diablo Chairs wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

Ze względu na trwające strajki rolników mogą pojawiać się opóźnienia w dostawach przesyłek.


Produkty znajdujące się w ofertach promocyjnych oraz w wyprzedaży są objęte takimi samymi warunkami dostawy jak produkty pozapromocyjne. Przesyłki dostarczamy w dni robocze, najczęściej w godzinach: 8:00 – 16:00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz firmy spedycyjnej. Produkty znajdujące się w przedsprzedaży wysyłamy w terminie podanym w karcie produktu.

Wysyłka szaf metalowych i stołów warsztatowych:

  • Przesyłka kurierska -> już od 115 zł (od 15 zł na wybrane modele szaf: Beata, Hugo, Sara V003, Ewa, Lena, Ben, Leo, Paula); (GLS);
  • Przesyłka kurierska z wniesieniem -> już od 145 zł (NoLimit); usługa wniesienia nie dotyczy szaf:  Sara V003, Beata, Ewa, Ben, Lena, Hugo, Paula, Leo;
  • Przesyłka paletowa -> już od 135 zł (Raben);

Wysyłka biurek elektrycznych, foteli gamingowych i ergonomicznych:

  • Przesyłka kurierska -> darmowa dostawa (GLS);

Wysyłka puf i akcesoriów:

  • Przesyłka kurierska -> już od 9 zł (GLS).

METODY PŁATNOŚCI


Płatność przelewem bankowym

Jeśli nie chcą Państwo lub nie mogą przesłać kwoty z faktury za pomocą jednej z pozostałych opcji płatności online, mogą Państwo łatwo zamówić od razu i przelać kwotę zamówienia na podane niżej konto.

Domator24 Sp. z o. o.
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
PL82 1090 1535 0000 0001 4346 1262

Przy zlecaniu przelewu za zamówione produkty prosimy podać numer zamówienia w tytule przelewu, abyśmy mogli bezpiecznie przypisać Państwa płatność. Zrealizujemy zamówienie, gdy tylko odnotujemy wpływ środków na nasze konto. W niektórych przypadkach zaksięgowanie kwoty z Państwa banku na naszym koncie może zająć dwa dni robocze. Rezerwujemy jednak pełne 7 dni, w trakcie których Państwa produkty są zarezerwowane.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze znana również jako "płatność za pobraniem" lub "płatność przy dostawie", to metoda dokonywania płatności za produkt lub usługę w momencie ich odbioru lub dostarczenia. W przypadku płatności przy odbiorze, nie dokonujesz przedpłaty ani nie korzystasz z innych form płatności elektronicznych, takich jak karta kredytowa czy przelew bankowy, zanim nie otrzymasz zamówionego towaru lub usługi.

Płatność on-line kartą kredytową

Do płatności kartami online nadają się karty kredytowe , debetowe, przedpłacone i wirtualne. Do płatności online nadaje się każda karta płatnicza posiadająca numer, datę ważności i kod bezpieczeństwa CVV2 (płatność online Visa) lub CVC2 (w przypadku karty Mastercard). Płatność kartą kredytową przez Internet jest zazwyczaj rejestrowana w ciągu 14 dni od jej dokonania, a środki są natychmiast blokowane przez bank. 

Więcej informacji na temat kart Visa i Mastercard znajdziesz klikając na przyciski poniżej.


PayU

Za pośrednictwem płatności PayU realizujących przelewy w 24 bankach, zaksięgowanie zapłaty przez sklep internetowy następuje przy tym sposobie płatności najszybciej i znacznie przyspiesza dostawę zamówionego towaru. System ten gwarantuje niezawodność technologiczną oraz sprawne transakcje, wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz, klikając w ponizszą ikonę.

Raty PayU 0%

Rozłóż płatność za wybrany produkt na wygodne raty od 3 do 36 miesięcy. Nawet dla produktów do kwoty 20 000 zł! Wystarczy, że podczas płatności wybierzesz Raty PayU i wypełnisz formularz ratalny. Po pozytywnej decyzji ze strony pożyczkodawcy zaczniemy realizować Twoje zamówienie!

Więcej informacji na temat usługi Raty PayU 0% uzyskasz, klikając w poniższą ikonę.

PayU Twisto

Z Twisto możesz zrobić zakupy online, sprawdzić produkt i zapłacić dopiero, gdy postanowisz go zatrzymać - nawet do 45 dni później. Wystarczy, że spośród metod płatności wybierzesz PayU i dostępną tam opcję - Płacę później.

Dowiedz się więcej na temat usługi PayU Twisto, klikając w poniższą ikonę.


BLIK

BLIK to forma płatności online za zakupy, do której nie potrzebujesz karty płatniczej ani portfela. Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacja Twojego banku. Przy pomocy 6-cyfrowego kodu blik szybko opłacisz swoje zakupy.

Więcej informacji na temat usługi BLIK uzyskasz, klikając w poniższą ikonę.

Google Pay

Google Pay to nowoczesna forma płatności mobilnych opracowana przez firmę Google. Dzięki Google Pay możesz szybko, łatwo i bezpiecznie płacić na stronach internetowych, w aplikacjach i sklepach, korzystając z kart zapisanych na Twoim koncie Google. Aby płacić w sklepach za pomocą Google Pay, potrzebujesz smartfona z systemem operacyjnym Android.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Google Pay kliknij w ikonę poniżej.

PayPo

PayPo to forma płatności online za zakupy, dzięki której możesz kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. Za zamówienie zapłacisz dopiero po odebraniu przesyłki i sprawdzeniu produktów, a do tego bez zamrażania swoich środków. 

Więcej informacji na temat usługi PayPo uzyskasz, klikając w poniższą ikonę.


Klarna

Klarna to usługa „kup teraz, zapłać później”, która pozwala rozłożyć koszt zakupu na kilka rat lub przełożyć go na dogodniejszy termin. Zwrotu środków za zakupione produkty należy dokonać w ciągu 30 dni od daty wysyłki.

Więcej informacji na temat Klarny znajdą Państwo klikając na przycisk poniżej.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE