PRODUCENT MEBLI METALOWYCH 

JAN NOWAK - POLSKA MARKA EUROPEJSKIEGO FORMATU

…funkcjonalne, trwałe, solidne, w korzystnej relacji wysokiej jakości do rozsądnej ceny – jako polski producent mebli metalowych łączymy wszystkie te cechy w spójną ofertę zapewniając bogaty wybór oraz 100% satysfakcję z dokonanego zakupu. Najlepszym potwierdzeniem najwyższych standardów produkcji jest aż 6-letnia gwarancja na nasze produkty dedykowane Klientom Indywidualnym i Biznesowym.

 

 

 

PRODUKUJEMY MEBLE METALOWE OD 2002 ROKU

NASZĄ WIZYTÓWKĄ JEST WYSOKA JAKOŚĆ 


Niezmiennym priorytetem pozostają dla nas zaufanie, satysfakcja i korzyści Klientów, dlatego projektujemy nowoczesne meble metalowe biorąc pod uwagę konkretne potrzeby krajowego rynku, które uzupełniamy o kreatywne rozwiązania techniczne.

Konsekwentnie od 2002 roku stawiamy na synergię solidnych konstrukcji oraz funkcjonalności, dzięki czemu marka Jan Nowak stworzona przez firmę Domator24 nie tylko podąża za nowoczesnymi trendami, ale sama je kreuje.

 

POLSKI PRODUCENT MEBLI METALOWYCH

Jako polski producent mebli metalowych zapewniając bogatą ofertę wyróżniającą się bardzo korzystną relację wysokiej jakości od rozsądnej ceny.

Systematycznie poszukujemy nowych rozwiązań kierując się potrzebami Klientów indywidualnych i biznesowych. Z prawdziwą dumą produkujemy meble metalowe pod polską marką ze 100% krajowym kapitałem korzystając z doświadczenia i umiejętności naszych kreatywnych projektantów.

 

 

 

OFERTA

 

PRODUCENT SZAF METALOWYCH

KILKADZIESIĄT PRODUKTÓW W SPRZEDAŻY - OD RĘKI


W swojej ofercie posiadamy uniwersalne metalowe szafy na dokumenty oraz odzież o zróżnicowanej wielkości – zamykane na klucz lub szyfr.

Dzięki modułowej budowie i przemyślanej konstrukcji nasze produkty wykorzystywane są przede wszystkim w biurach, gabinetach lekarskich oraz warsztatach.

Co bardzo istotne wszystkie prezentowane szafy metalowe są dostępne od reki – w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

 

CO WYRÓŻNIA NASZE METALOWE MEBLE?

DŁUGA GWARANCJA I JAKOŚĆ METALU

Jako odpowiedzialny producent szaf metalowych, mając na uwadze wysokie parametry jakościowe oraz trwałość, wszystkie modele produkujemy z jednej z najgrubszych blach dostępnych na rynku.

Potwierdzeniem solidności wykonania mebli jest 6-letnia gwarancja, która wraz z atrakcyjnymi cenami bardzo pozytywnie wyróżnia naszą ofertę na tle krajowej konkurencji.

 

 

 

 

 

 

KTO KORZYSTA Z NASZEJ OFERTY SZAF METALOWYCH?

KLIENCI INDYWIDUALNI I BIZNESOWI

Szafy metalowe marki Jan Nowak nabywają zarówno Klienci Indywidualni, jak i Biznesowi – duże i małe firmy reprezentujące zróżnicowane branże, hurtownie oraz sklepy meblowe.

Naturalnie przy sprzedaży hurtowej zapewniamy korzystne rabaty oraz elastyczne warunki współpracy, które uzupełniamy europejskimi standardami szybkiej i bezproblemowej obsługi w języku polskim, niemiecki i angielskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz współpracy z gwarancją najwyższej jakości.

 

 

 

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE