Biurko z elektryczną regulacją wysokości Jan Nowak model ROB 1400x720x600

-19%
1 297,00 zł -19% 1 597,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1 597,00 zł

Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
Wybierz rozmiar
+ -
Wysokość
72 cm
Szerokość
140 cm
Głębokość
60 cm
Waga
25.5 kg
Kolor
antracyt/orzech

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Jan Nowak model Rob 1400

Biurko, które zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort

Lista konsekwencji długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej jest długa i znajdują się na niej nie tylko wady postawy. Aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo stworzyliśmy inteligentne biurko z regulacją wysokości Rob, które pozwoli Ci pracować zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Rob będzie zawsze precyzyjnie dopasowany do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Innowacyjny mechanizm regulacji to pewność, że czeka Cię ergonomia na najwyższym poziomie!

Poznaj mechanizm, który pozwoli Ci w kilka chwil dopasować wysokość blatu do swojego wzrostu, sprytny IQ Reminder, poręczne uchwyty czy mocny blat z dużą podkładką. Z Robem codzienna praca będzie bezpieczna i znacznie przyjemniejsza.


NIEZAWODNA REGULACJA

Regulacja wysokości to pewność, że będziesz pracować dokładnie tak, jak chcesz. Poziom blatu będzie właściwie dopasowany do Twojego wzrostu, bo zakres wysokości Roba to 72-117 cm. Mechanizm podnośnika pracuje wyjątkowo płynnie i cicho - poziom hałasu wynosi mniej niż 50 dB.

Mechanizm posiada funkcję Memory, zapamięta więc tę najwygodniejszą, wybraną przez Ciebie wysokość. Rob zapewni Ci komfort za każdym razem, gdy wciśniesz odpowiedni przycisk. Zadbaliśmy o najdrobniejszy szczegół, a funkcja Memory pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz sprawi, że wysokość blatu będzie zawsze dopasowana do Twojej sylwetki!


IQ REMINDER

Dla bezpieczeństwa i wygody niezbędna jest regularna zmiana pozycji. To dlatego nasze biurko elektryczne posiada IQ REMINDER – specjalną funkcję, która, jeśli tylko zechcesz, co 30, 40 lub 60 minut przypomni Ci o tym, by kontynuować pracę w innej pozycji - podnieść blat lub go opuścić. Bezpieczeństwo to podstawa!

Wbudowany reminder powstał po to, by o konieczności zmiany pozycji pamiętać za Ciebie.


WYTRZYMAŁY BLAT

Rob posiada wytrzymały blat o szerokości 140 cm, który udźwignie nawet 80 kg! Nasze biurko elektryczne pomieści wszystko, co jest Ci potrzebne podczas pracy oraz będzie dobrze zorganizowaną, wygodną powierzchnią roboczą.

Na blacie znajduje się miękka podkładka w wersji XL, o którą wygodnie oprzesz przedramiona. Mysz będzie przesuwać się płynnie, a duża powierzchnia to także masa niezbędnej wygody.


PAKIET UCHWYTÓW

Duża powierzchnia blatu pozwoli Ci pracować wygodnie, a dwa poręczne uchwyty sprawią dodatkowo, że praca stanie się również znacznie przyjemniejsza. Nasze biurko elektryczne posiada dwa wytrzymałe uchwyty ze wzmocnionego tworzywa. Uchwyt na słuchawki pozwoli na jeszcze większy porządek w miejscu pracy, a uchwyt na kubek zapobiegnie ewentualnym wypadkom i zalaniu sprzętu lub dokumentów. Pomyśleliśmy o wszystkim!


NIEZBĘDNE ORGANIZERY

Niezbędny porządek wśród przewodów pozwoli Ci utrzymać specjalny organizer, umieszczony w tylnej części blatu. Skutecznie zapobiegnie plątaniu się kabli. Dodatkowo spód blatu posiada specjalne klipsy, które podtrzymają przewód mechanizmu regulacji wysokości.

Nasze biurko z regulacją wysokości sprawi, że codzienna praca stanie się bezpieczna i znacznie przyjemniejsza, a stanowisko – dobrze zorganizowane i eleganckie.


Rob to biurko elektryczne, które odmieni zarówno wnętrze pomieszczenia, jak i pracę. Łączy w sobie wszystko to, co powinno posiadać biurko z regulacją wysokości i zapewnia jeszcze więcej! Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo oraz sprawia, że wnętrze pokoju, gabinetu czy biura staje się klasyczne i wyraziste.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE