JAN NOWAK model JAN II 1150x1850x400 biurowa szafa metalowa na akta: biała

1 297,00 zł
Wysyłka w 48h
+ -
Wysokość
185 cm
Szerokość
115 cm
Głębokość
40 cm
Waga
50 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Pomieści do
60 segregatorów
Zamek na klucz ryglowany w
3 punktach
Udźwig półki do
45 kg
Kolor
biały
Ilość półek:
5


SZEROKA METALOWA SZAFA NA DOKUMENTY JAN II: biała

RAL 9003


Biel jest synonimem elegancji. Ponadczasowe wzornictwo i klasyczna linia stylistyczna nie ulegnie zmieniającym się trendom i doskonale wpisze się w wystrój każdego pomieszczenia. Biały model Jan II udowadnia, że metalowa szafa na dokumenty może być nie tylko pojemna i użyteczna, ale również wyrazista i niebanalna. Dwuskrzydłowe drzwi, zamykane na ryglowany w 3 punktach zamek, zapewniają łatwy dostęp do wszystkich dokumentów i dbają o wysoki poziom bezpieczeństwa. W efekcie szafa spełnia obowiązujące wymogi RODO.

Wytrzymała stal malowana proszkowo o grubości 0,6 mm zapewnia modelowi Jan II niezwykłą wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia oraz sprawia, że nasza szafa biurowa będzie przez długie lata wspierać codzienną pracę w każdym miejscu.

POJEMNA SZAFA BIUROWA - WYMIARY I PRZEZNACZENIE

Wymiary:

  • waga (wraz z opakowaniem): 50 kg
  • udźwig każdej półki: 45 kg
  • szerokość: 115 cm
  • wysokość: 185 cm
  • głębokość: 40 cm
Nasza szafa biurowa cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów. Najczęściej wybierają je przedstawiciele biur rachunkowych, uczelni, instytucji publicznych, gabinetów lekarskich i firm przemysłowych. Wymiary szafy dopasowaliśmy do standardowych wymogów, dzięki czemu oferujemy produkt kompletny i uniwersalny. Maksymalnie model mieści 60 segregatorów. Dzięki regulowanym co 25 mm półkom, wnętrze można dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb. Nasza szafa metalowa posiada otwory na tylnej i bocznej ścianie, które umożliwiają przymocowanie jej do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

BIAŁA SZAFA METALOWA PEŁNA - GWARANCJA I DOSTAWA

Najlepszym potwierdzeniem solidności montażu oraz wysokiej jakości wykonania jest 6-letnia gwarancja – jedna z najdłuższych na rynku. Dodając do tego atrakcyjną cenę i elegancki wygląd, otrzymujemy produkt warty zainteresowania. Setki zadowolonych Klientów są dla nas najlepszą nagrodą i dowodem oferowania produktu z najwyższej półki.

Szafa dostarczana jest w częściach. W zestawie znajduje się instrukcja montażu i dwa zestawy kluczy.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE