Podnóżek Diablo Chairs z serii X-Starter

Wybierz kolor
89,00 zł zawiera VAT
Brak w magazynie

PODUSZKA LĘDŹWIOWA Z SERII X-STARTER

Czarno-czerwona
 
Oparcie fotela gamingowego Diablo X-STARTER zaprojektowaliśmy z wyjątkową starannością, dzięki czemu skutecznie wspiera kręgosłup i zapewnia wygodną i naturalną pozycję. 
Jeśli jednak chcesz usiąść jeszcze bardziej komfortowo oraz dostarczyć lędźwiowemu odcinkowi swojego kręgosłupa maksymalnej ergonomii, wyposaż fotel gamingowy w miękką poduszkę pod plecy. Od pierwszej chwili poczujesz różnicę.
 

FOTEL GAMINGOWY Z PODUSZKĄ LĘDŹWIOWĄ

Bezpieczeństwo to w trakcie rozgrywek zasada #1. Ergonomiczna pozycja oznacza komfort, który pozwoli Ci osiągać wyższe staty i organizować wielogodzinne maratony gamingowe, po których wciąż czujesz rozluźnienie i swobodę. 
 

KSZTAŁT, KTÓRY ROBI RÓŻNICĘ

Zasada jest prosta – kształt poduszki lędźwiowej musi być odpowiednio wyprofilowany i naturalny dla opartych pleców. Do poduszki z serii X-STARTER kręgosłup dopasowuje się już od pierwszej chwili, chroniąc Cię przed pojawieniem się lub pogłębieniem wad postawy.
 

IDEALNE WYPEŁNIENIE

W środku poduszki lędźwiowej znajduje się znana i uwielbiana przez graczy Pianka typu Memory. Jej elastyczna struktura sprawia, że dopasuje się do kształtu całego lędźwiowego odcinka kręgosłupa, a gdy wstaniesz, wróci do oryginalnego kształtu. 
 

MATERIAŁOWA TAPICERKA

Materiałowe obicie poduszki lędźwiowej daje swobodę siedzenia w każdych warunkach. Wykorzystany materiał gwarantuje komfort w każdą pogodę oraz jest właściwie napięty i odporny na przetarcia. 
 
Fotel gamingowy Diablo X-STARTER z poduszką lędźwiową to kwintesencja nie tylko wyrazistego designu, który odmienia wnętrze pokoju, ale również komfortu i ergonomii – tego, co podczas gamingu najbardziej potrzebne.
Więcej informacji
Model PODUSZKA LĘDŹWIOWA
Promocja Nie
EAN 5904405571002
SKU 1431
Weight 1.000000
Rodzaj akcesoriów Akcesoria do foteli
Kolor czarny
Czas wysyłki (KP) 72

Akcesoria w naszym sklepie objęte są 2-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Państwa przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 72h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.

Wysyłka akcesoriów:

  • Przesyłka kurierska -> już od 9 zł.

 

Wszystkie produkty Jana Nowaka wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

 

Więcej informacji na temat transportu znajdą Państwo TUTAJ.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE