Pojemnik 220mm

Wybierz rozmiar
14 cm / 12.5 cm
10.5 cm / 7.6 cm
25,00 zł zawiera VAT
- +
Dostawa od 9,00 zł
Wysyłka w 72h

Posegreguj niewielkie przedmioty takie jak śruby, gwoździe czy wkręty, oddziel je od pozostałych akcesoriów i umieść w jednym miejscu, a zyskasz ład, który uczyni codzienną pracę zorganizowaną jak nigdy wcześniej. Ergoboxy pomogą Ci zaprowadzić porządek, który z całą pewnością pozytywnie wpłynie na wydajność Twojego zakładu czy warsztatu. Pojemniki zostały wykonane z polipropylenu, wykazują więc odporność na działanie wielu związków chemicznych. Można je zawiesić w szafie warsztatowej SZYMON oraz na ściance narzędziowej MARIUSZ oraz postawić w szafach warsztatowych BRUNO i DAREK.* Podane wymiary mogą nieznacznie się różnić (1-3mm), nie wpływa to jednak na użytkowanie.

Więcej informacji
Promocja Nie
EAN 5902560337433
SKU 896
Weight 0.000000
Kolor niebkieski
Głębokość 22
Wysokość 12.5
Szerokość 14
Czas wysyłki (KP) 72

Akcesoria w naszym sklepie objęte są 2-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Państwa przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 72h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.

Wysyłka akcesoriów:

  • Przesyłka kurierska -> już od 9 zł.

 

Wszystkie produkty Jana Nowaka wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

 

Więcej informacji na temat transportu znajdą Państwo TUTAJ.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE