Poduszka lędźwiowa Diablo Chairs X-St4rter

89,00 zł
Brak w magazynie
Waga
1 kg
Kolor
czarno-czerwony

PODUSZKA LĘDŹWIOWA Z SERII X-STARTER

Czarno-czerwona

Oparcie fotela gamingowego Diablo X-ST4RTER zaprojektowaliśmy z wyjątkową starannością, dzięki czemu skutecznie wspiera kręgosłup i zapewnia wygodną i naturalną pozycję. 
Jeśli jednak chcesz usiąść jeszcze bardziej komfortowo oraz dostarczyć lędźwiowemu odcinkowi swojego kręgosłupa maksymalnej ergonomii, wyposaż fotel gamingowy w miękką poduszkę pod plecy. Od pierwszej chwili poczujesz różnicę.

FOTEL GAMINGOWY Z PODUSZKĄ LĘDŹWIOWĄ

Bezpieczeństwo to w trakcie rozgrywek zasada #1. Ergonomiczna pozycja oznacza komfort, który pozwoli Ci osiągać wyższe staty i organizować wielogodzinne maratony gamingowe, po których wciąż czujesz rozluźnienie i swobodę. 

KSZTAŁT, KTÓRY ROBI RÓŻNICĘ

Zasada jest prosta – kształt poduszki lędźwiowej musi być odpowiednio wyprofilowany i naturalny dla opartych pleców. Do poduszki z serii X-ST4RTER kręgosłup dopasowuje się już od pierwszej chwili, chroniąc Cię przed pojawieniem się lub pogłębieniem wad postawy.

IDEALNE WYPEŁNIENIE

W środku poduszki lędźwiowej znajduje się znana i uwielbiana przez graczy Pianka typu Memory. Jej elastyczna struktura sprawia, że dopasuje się do kształtu całego lędźwiowego odcinka kręgosłupa, a gdy wstaniesz, wróci do oryginalnego kształtu. 

MATERIAŁOWA TAPICERKA

Materiałowe obicie poduszki lędźwiowej daje swobodę siedzenia w każdych warunkach. Wykorzystany materiał gwarantuje komfort w każdą pogodę oraz jest właściwie napięty i odporny na przetarcia. 

Fotel gamingowy Diablo X-ST4RTER z poduszką lędźwiową to kwintesencja nie tylko wyrazistego designu, który odmienia wnętrze pokoju, ale również komfortu i ergonomii – tego, co podczas gamingu najbardziej potrzebne.
© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE