Fotel ergonomiczny Diablo V-Commander czarno-szary

1 797,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
+ -
Waga
26 kg
Kolor
czarno-szary


Fotel biurowy Diablo V-Commander czarno-szary


Codzienna praca przy biurku może stać się przyjemna i bezpieczna dla postawy z odpowiednio dopasowanym fotelem biurowym. Diablo V-Commander to nowy model wśród naszych ergonomicznych foteli, który został zaprojektowany z myślą o jak najskuteczniejszym wsparciu sylwetki i zabezpieczeniu kręgosłupa w trakcie długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej.


NIEBANALNY DESIGN

Hipnotyzująca czerń i elegancka szarość to połączenie, które doskonale sprawdzi się zarówno wśród jasnych, jaki ciemnych mebli. Klasyczna konstrukcja fotela biurowego w modelu V-Commander zyskała wyjątkową lekkość i smukłość, dzięki czemu wyposaży nowoczesne i tradycyjne biura, pracownie, sale szkoleniowe i konferencyjne czy domowe gabinety.


GWARANCJA PROZDROWOTNEGO KOMFORTU

V-Commander to ergonomiczny fotel biurowy, z którym pozycja siedząca staje się nie tylko wygodna, ale również w pełni bezpieczna dla postawy. Szereg innowacyjnych rozwiązań tego nowoczesnego modelu sprawi, że codzienna praca stanie się przyjemna jak nigdy dotąd.


  
 • Oparcie i siedzisko fotela tworzy unikatowa siateczka V-Mesh. Jest niezwykle przewiewna, zapewnia więc właściwą cyrkulację powietrza, a dzięki odporności na przetarcia gwarantuje modelowi V-Commander długie lata odpowiedniego wyglądu.

  
 • Wyprofilowane oparcie o dwuczęściowej konstrukcji BACKREST+ wyznaczy ergonomiczną i wyjątkowo wygodną pozycję dolnej części kręgosłupa, a regulowany zagłówek zadba o odpowiednie ustawienie karku i szyjnej części pleców. Tak starannie zaprojektowane wsparcie postawy skutecznie chroni przed negatywnymi konsekwencjami codziennej pracy w pozycji siedzącej.

  
 • Regulowane w aż trzech kierunkach podłokietniki Armtech™ Hybrid SoftTouch zapewniają doskonałe wsparcie przedramionom, barkom i nadgarstkom oraz skutecznie stabilizują sylwetkę, gdyż można precyzyjnie dopasować ich położenie do sylwetki. Pokrywa je miękka pianka, zapewniają więc rękom wyjątkowo wygodne oparcie.

  
 • Zwinne kółka PFC™360 posiadają specjalną kauczukową powłokę, która ochroni powierzchnię podłogi przed zarysowaniami.

  
 • Właściwa amortyzacja to gwarancja dodatkowego komfortu, dlatego Diablo V-Commander został wyposażony w mechanizm podnośnika Air Damper™ System. Nasz fotel biurowy dopasuje się do naturalnych ruchów sylwetki, co zapewni jeszcze więcej wygody w trakcie codziennej pracy.


MECHANIZM REGULACJI

Diablo V-Commander posiada niezawodny system regulacji Tilttech™ Gear, który umożliwia precyzyjne dopasowanie fotela do sylwetki. Dzięki właściwemu ustawieniu pozycja siedząca stanie się jeszcze bardziej ergonomiczna.


  
 • Siedzisko modelu V-Commander posiada nie tylko praktyczną regulację wysokości, ale również możliwość zmiany położenia w płaszczyźnie przód-tył. Tak innowacyjna regulacja pozwala wyjątkowo precyzyjnie dopasować fotel do sylwetki, wzrostu czy poziomu biurka, co gwarantuje niezastąpiony komfort codziennej pacy i jeszcze stabilniejszą pozycję.

  
 • Mechanizm regulacji zagłówka umożliwia precyzyjne dopasowanie jego wysokość, co pozwala cieszyć się niezwykle komfortową i bezpieczną dla kręgosłupa pozycją.

  
 • Regulacja wysokości oraz poziomu nachylenia całego oparcia zapewni jeszcze więcej wygody i mnóstwo niezbędnego relaksu w dowolnej chwili, bo Diablo V-Commander odchyli się nawet do 140°.


Ponadczasowy minimalizm modelu V-Commander zawsze będzie prezentować się elegancko i oryginalnie. Ten wyjątkowy model sprawi, że biuro przejdzie spektakularną przemianę, a codzienna praca stanie się bezpieczna i komfortowa jak nigdy dotąd.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE