Fotel ergonomiczny Diablo V-Commander czarny

1 797,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
+ -
Waga
26 kg
Kolor
czarny


Fotel biurowy Diablo V-Commander czarno-czarny


WYRAZISTY W KAŻDYM DETALU

Fotel biurowy Diablo V-Commander to ponadczasowe połączenie wyrazistej elegancji i nowoczesnej stylistyki. Smukła i elegancka budowa nadaje fotelowi lekkości, ułatwia aranżację przestrzeni oraz sprawia, że będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych gabinetów. Głęboka czerń konstrukcji prezentuje się niebanalnie i przyciąga spojrzenie, dzięki czemu model V-Commander sprawdzi się w każdej pracowni, biurze, gabinecie, sali konferencyjnej czy szkoleniowej, a także w przestrzeniach domowych.


ERGONOMICZNY I BEZPIECZNY

Aby pozycja siedząca mogła być bezpieczna dla postawy, niezbędna jest ergonomiczna konstrukcja uwzględniająca najważniejsze potrzeby sylwetki w trakcie codziennej pracy przy biurku. Diablo V-Commander posiada pakiet innowacyjnych rozwiązań technicznych, które skutecznie chronią przed negatywnymi konsekwencjami długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej oraz zapewniają maksymalny komfort.


  
 • Naturalne wsparcie kręgosłupa na całej długości zapewniają zagłówek oraz oparcie o dwuczęściowej konstrukcji BACKREST+. Wygodnie wyznaczają plecom ergonomiczne ustawienie w lędźwiowej i górnej części oraz zapobiegają zmianie pozycji na nieprawidłową, co skutecznie chroni przed nabytymi wadami postawy.

  
 • Pokryte miękką pianką podłokietniki Armtech™ Hybrid SoftTouch można odpowiednio dopasować do sylwetki w aż trzech płaszczyznach. Skutecznie wspomoże to ręce i barki oraz ustabilizuje sylwetkę.

  
 • Odpowiednią cyrkulację powietrza, a więc dodatkowy komfort w trakcie pracy, zapewnia wytrzymała siateczka V-Mesh, która tworzy oparcie oraz siedzisko modelu V-Commander.

  
 • Kauczukowe kółka PFC™360 zabezpieczają podłogę przed powstawaniem zarysowań oraz sprawiają, że nasz fotel biurowy gładko przemieszcza się po każdej powierzchni.

  
 • Mechanizm podnośnika Air Damper™ System sprawia, że model V-Commander dopasuje się do każdego ruchu sylwetki. Odpowiednia amortyzacja to mnóstwo dodatkowego komfortu.


PAKIET REGULACJI

Model V-Commander posiada rozbudowany system Tilttech™ Gear, który umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie fotela do sylwetki. Odpowiednia regulacja dostarczy jeszcze więcej ergonomii i niezbędnego komfortu.

  
 • Dwuczęściowe oparcie odchyli się nawet do 140°, a dodatkowo można zablokować je w dowolnym punkcie. Mechanizm regulacji umożliwia także dopasowanie wysokości oparcia do wzrostu, co skutecznie stabilizuje sylwetkę i ułatwia przyjęcie właściwej pozycji.

  
 • Ergonomiczny zagłówek wyposażony został w osobną regulację wysokości. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu jego położenie do sylwetki pozycja siedząca staje się w pełni ergonomiczna i jeszcze wygodniejsza.

  
 • Funkcja regulacji siedziska w płaszczyźnie przód-tył oraz góra-dół pozwala przyjąć jeszcze bardziej komfortową pozycję. Właściwe ustawienie położenia siedziska względem poziomu biurka, wzrostu czy sylwetki to podstawa ergonomicznej i bezpiecznej pracy.


Diablo V-Commander to bezpieczny i ergonomiczny model, z którym każdy gabinet stanie się oryginalny i elegancki. Nasz fotel biurowy doskonale łączy w sobie wyrazisty design oraz szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki czemu czyni codzienną pracę komfortową i wyjątkową.

© 2022 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE