Metalowa szafa kartotekowa Eco Design

Wybierz rozmiar
46 cm / 132 cm
46 cm / 163 cm
Wybierz kolor
1 047,00 zł zawiera VAT
- +
Dostawa od 119,00 zł
Dostępny od 2023-12-21

Metalowa szafa kartotekowa z 4 szufladami JAN NOWAK Eco Design model SARA

ANTRACYT (RAL 7016) / ORZECH

Szafa zgodna z RODO / Atest PZH / 6 lat gwarancji

SARA – szafa kartotekowa, która ułatwi przechowywanie dokumentów

Najważniejsze dokumenty, takie jak akta pacjentów, pracowników czy, wymagają przechowywania w bezpiecznym miejscu. Właśnie po to powstała szafa kartotekowa Sara. Jej cztery pojemne szuflady zamykane na klucz zapewniają łatwy dostęp do gromadzonej zawartości oraz pozwalają przechowywać dokumenty zawierające dane osobowe zgodnie z RODO. Nasza szafa metalowe jest również wyjątkowo kompaktowa – niewielka, a przy tym zaskakująco pojemna

Szafa kartotekowa Sara - konstrukcja

Nasza szafa biurowa posiada cztery pojemne szuflady na cichych prowadnicach. Wizytownik na każdych drzwiczkach pozwala łatwo posegregować przechowywane dokumenty, np. w porządku alfabetycznym. Sara zamykana jest na ryglowany zamek, a dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwia wysunięcie więcej niż jednej szuflady, dzięki czemu nasza szafa kartotekowa nie przechyli się pod wpływem ciężaru.

Sara powstała z mocnej blachy stalowej o grubości 0,6 mm. Solidna konstrukcja oraz precyzyjne zespolenie elementów konstrukcyjnych sprawia, że nasza szafa metalowa jest trwała, stabilna i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Szafa metalowa o wielu zastosowaniach - Sara

Sara sprawdzi się w każdym miejscu. Wyposaży biura rachunkowe i księgowe, sekretariaty i dziekanaty, urzędy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Nasza szafa kartotekowa to także doskonałe rozwiązanie dla szpitali, gabinetów lekarskich, przychodni, salonów kosmetycznych, a nawet magazynów.

Eco Design – szafy metalowe inspirowane naturą

Dbamy o to, by każdy produkt marki Jan Nowak był w pełni bezpieczny - zarówno podczas powstawania, jak i użytkowania. Drzwi do każdej z czterech szuflad Sary pokrywa odporna na ścieranie, ekologiczna farba, która przypomina swoim kolorem drewno orzecha. Tworzymy szafy metalowe, bo są bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem, a seria Eco Design to połączenie tej trwałości z elegancją i wyrazistym charakterem drewna.

Specyfikacja:

  • Kolor: antracyt (RAL 7016) / orzech
  • Waga (wraz z opakowaniem): 31 kg
  • Szerokość: 46 cm
  • Wysokość: 102 cm
  • Głębokość: 62 cm

Wymiary pojedynczej szuflady:

  • Szerokość: 38 cm
  • Wysokość: 29 cm
  • Głębokość: 51 cm

Wymiary drzwiczek pojedynczej szuflady:

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 29 cm


Dostawa

Szafa dostarczana jest w częściach

Wystawiamy faktury VAT

Więcej informacji
Model SARA V004
EAN 5904405570531
SKU 1388
Czas wysyłki (KP) 48
Cechy Do niewielkich pomieszczeń
Przeznaczenie aktowe
Kolor antracyt/orzech
Szerokość 46
Wysokość 132
Głębokość 62
Weight 39.000000

Szafy metalowe w naszym sklepie objęte są 6-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Twojej przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie 48h. Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-3 dni robocze.

Wysyłka szaf już od 119zł.

Firmy kurierskie DB Schenker oraz Geis nie świadczą usługi wniesienia zamówionych szaf - towar wysyłany jest na palecie, natomiast przy metodzie dostawy firmą kurierską DTS oferujemy usługę wniesienia towaru.


Usługa wniesienia nie dotyczy szaf: Darek, Szymon, Bruno, Sara V3, Beata, Ewa, Ben, Logan, Leo, Henry, Eric, Frank.

 

Wszystkie produkty Jan Nowak wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE