JAN NOWAK model BORYS 900x1850x500 wielokomorowa szafa socjalna z miejscem na ubrania szara

1 397,00 zł
Dostawa od 119,00 zł
Wysyłka w 48h
Wybierz kolor
- +
Wysokość
185 cm
Szerokość
90 cm
Głębokość
50 cm
Waga
75 kg
Pobierz instrukcję
Instrukcja wideo
Zamek na klucz ryglowany w
3 punktach
Udźwig półki do
50 kg
Kolor
szary


Szafa socjalna BORYS - szara

RAL 7035


• Gwarancja aż 6 lat!

• Spełnia wymagania RODO 2018

• Atest PZH

• Stabilna budowa

• Gruba stal 0,6 mm

• Zamek zabezpieczający ryglowany w trzech punktach

• Udźwig każdej półki aż do 50 kg


Szafa socjalna BORYS daje mnóstwo możliwości przechowywania. Doświadczenie w zarządzaniu przestrzenią pomieszczeń gospodarczych oraz odpowiednie planowanie umożliwiło nam stworzenie szafy BHP, która zamknie wiele niedokończonych spraw.


PRZECHOWYWANIE

Szafa socjalna BORYS daje mnóstwo możliwości przechowywania w jednym miejscu. Model ten zapewni Ci wszystko, czego potrzebuje sprawnie funkcjonująca szatnia czy pomieszczenie socjalne. Z powodzeniem przechowa teczki, segregatory, kartony, ryzy papieru, obuwie, odzież, przedmioty osobiste, akcesoria biurowe czy narzędzia. Szafa socjalna BORYS to jeden z najbardziej wielofunkcyjnych modeli w naszej ofercie. Nasza szafa metalowa posiada otwory na tylnej i bocznej ścianie, które umożliwiają przymocowanie jej do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo codziennego użytkowania.


BUDOWA

Łącznie 8 podzielonych komór – 8 różnych działów w dokumentacji, 8 różnych zestawów narzędzi. Szafa socjalna BORYS posiada półki na segregatory oraz funkcjonalną wnękę z drążkiem umożliwiającym powieszenie wieszaków. Górna półka przechowa dokumenty czy akcesoria, a dwie ryglowane szuflady mogą pomieścić małe przedmioty lub przedmioty biurowe. Na wewnętrznej stronie prawych drzwi znajduje się lustro, a wbudowany ryglowany zamek zapewni przechowywanym przedmiotom niezbędne bezpieczeństwo. Szafa socjalna BORYS wykonana została z mocnej blachy stalowej o grubości 0,6 mm i jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

WYMIARY

• Wysokość: 185 cm

• Szerokość: 90 cm

• Głębokość: 50 cm


Z NAMI ZYSKUJESZ WIĘCEJ

Szafa socjalna BORYS pozwala na bezpieczne przechowywanie przedmiotów osobistych, akcesoriów biurowych, odzieży czy obuwia. Solidny, ryglowany zamek umożliwia również gromadzenie dokumentacji papierowej zawierającej dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO 2018. Szafa socjalna BORYS będzie doskonałym współpracownikiem przy codziennych ciężkich pracach z dokumentami lub podczas realizacji wymagających zamówień.


• Szafa dostarczana w częściach

• Łatwy montaż, dołączona instrukcja

• Wystawiamy faktury VAT


Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji
promotion Nie
EAN 5902560333985
SKU 796
Cechy Pojemna i solidna
Przeznaczenie aktowe
Kolor szary
Szerokość 90
Wysokość 185
Głębokość 50

Szafy metalowe w naszym sklepie objęte są 6-letnią gwarancją.

Więcej o gwarancji

Wysyłka szaf już od 119zł.

Firmy kurierskie DB Schenker oraz Geis nie świadczą usługi wniesienia zamówionych szaf - towar wysyłany jest na palecie, natomiast przy metodzie dostawy firmą kurierską DTS oferujemy usługę wniesienia towaru.


- Usługa wniesienia lub wniesienia i rozpakowania nie dotyczy szaf: Darek, Szymon, Beata, Sara V3, Hugo

Odstąpienie od umowy
Do 365 dni* skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym Działem Reklamacji i poinformuj o decyzji odstąpienia od umowy. *Szczegóły w regulaminie

Wypełnij formularz
Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie informujący o odstąpieniu od umowy.

Wyślij formularz
Wypełniony formularz dołącz do paczki lub wyślij na adres e-mail: reklamacje@domator24.com

Nadaj przesyłkę
Nadaj przesyłkę i poinformuj nas o odstąpieniu od umowy na adres: Domator24 Sp. z o. o., ul. Dekoracyjna 8, 65-155 Zielona Góra.

Zwrot pieniędzy
Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty doręczenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

© 2023 DOMATOR24 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE