KONTAKT

Infolinia

68 422 84 24

Pn - Pt 8:00 - 16:00

E-mail

sklep@domator24.com

reklamacje@domator24.com

Adres

ul. Dekoracyjna 8
65-155 Zielona Góra

Producent foteli biurowych i gamingowych

Producent foteli biurowych i gamingowych komfort pracy i przyjemność zabawy

W biurze i w domu spędzamy przed ekranami komputerów długie godziny, dlatego dbamy o nasze kręgosłupy, pracujemy komfortowo i wygodnie odpoczywamy. Jako producent foteli biurowych i gamingowych chcemy zapewniać naszym Klientom dokładnie to samo. W związku z tym w bardzo przystępnej cenie zapewniamy wszystko, co decyduje o dobrym fotelu: ergonomię, trwałość, wysoką jakość, oryginalny design oraz 2-letnią gwarancję.

Oferta

Producent foteli biurowych i gamingowych fotele w wersji premium i economy

Nasza bogata oferta foteli biurowych i gamingowych obejmuje kilkadziesiąt modeli, które zaprojektowaliśmy z myślą o zróżnicowanych potrzebach i preferencjach budżetowych naszych Klientów.

Chcemy podkreślić, że proponujemy fotele w wersji Premium oraz Economy, zapewniając możliwie najwyższy komfort użytkowania oraz maksymalną funkcjonalność w konkretnych przedziałach cenowych.

Jako odpowiedzialny producent foteli biurowych i gamingowych stawiamy na bezkompromisową jakość, która przekłada się na wysoką trwałość oraz wygodę codziennej pracy i rozrywki.

Polski producent foteli biurowych Komfortowy prestiż

Jako producent foteli biurowych przed opracowaniem każdego modelu zadajemy sobie pytanie, na czym zależy pracownikom i managerom firm, którzy spędzają wiele długich godzin przy biurku przez większość tygodnia.

Z odpowiedzi tworzymy listę priorytetów, które obejmują ergonomię, wygodę, funkcjonalność, wysoką jakość oraz elegancką stylistykę. Następnie dokładamy wszelkich starań, aby każdy fotel biurowy dostępny w ofercie Domator24 uwzględniał każdą z tych zalet.

Znamy zróżnicowane preferencje dot. designu, dlatego proponujemy elegancką klasykę, nowoczesny minimalizm oraz modele o awangardowym wzornictwie.

Dzięki tym cechom inwestycja w nasze fotele opłaca się podwójnie:
  • ze względu na prawidłową pozycję, a tym samym komfort i dobre samopoczucie pracowników;
  • z uwagi na fakt, że w ramach bardzo atrakcyjnej ceny zapewniamy funkcjonalny i trwały produkt wysokiej jakości;

Polski producent foteli do gier Prawdziwa wygoda wirtualnej rzeczywistosci

Każdy nasz fotel gamingowy wyróżnia efektowna stylistyka, ergonomia i wygoda, ponieważ te trzy cechy są najważniejsze z punktu widzenia graczy, którzy traktują gry jako ważny element swojego life-style’u.

Sami jesteśmy graczami, dlatego wiemy, co w fotelu decyduje o przyjemności grania oraz jakie elementy zabezpieczają kręgosłup i sylwetkę przed przeciążeniami związanymi z długim czasem spędzanym w jednej pozycji.

Z tego względu wszystkie modele foteli gamingowych „Diablo” wyposażyliśmy w poduszkę regulowaną w odcinku lędźwiowym, a niektóre dodatkowo w poduszkę pod kark.

Komu dedykujemy naszą ofertę foteli biurowych i gamingowych? Klienci indywidualni i biznesowi

Fotele biurowe i gamingowe marki Domator24 nabywają Klienci Indywidualni oraz Biznesowi – duże i małe firmy reprezentujące zróżnicowane branże, hurtownie oraz sklepy meblowe.

Naturalnie przy sprzedaży hurtowej zapewniamy korzystne rabaty oraz elastyczne warunki współpracy, które uzupełniamy europejskimi standardami szybkiej i bezproblemowej obsługi w języku polskim, niemiecki i angielskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz współpracy z gwarancją najwyższej jakości